اقدامات جدید برای مقابله با زمین خواری در سمنان


به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، غلامرضا خراسانیان مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حفظ حریم اراضی کشاورزی و مبارزه با تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی و باغات. اولین است. گامی در جهت امنیت غذایی واردات است.

وی با اشاره به مصوبات چند جانبه کارگروه مبارزه با زمین خواری در استان سمنان، گفت: در این کارگروه مصوب شد که از توان و ظرفیت استانداری های استان برای اجرای تصمیمات نهایی استفاده شود.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان افزود: بر این اساس مقرر شده است از ظرفیت استانداری های استان سمنان برای تامین خودروهای سنگین از جمله لودر در اجرای احکام قطعی قلعه استفاده شود. -e-Kumma.”

خراسانیان بر لزوم تشکیل کارگروه شهرستانی زیر نظر کارگروه استانی به منظور اجرای احکام قلع و قمع ساخت و سازهای غیرمجاز در استان سمنان تاکید کرد و تصریح کرد: فرمانداران با تشکیل جلسات کارگروه شهرستانی نسبت به برنامه ریزی برای اجرای تصمیمات اقدام کنند. در اسرع وقت.

به گفته وی اتخاذ تمهیدات لازم از سوی مراجع انتظامی و قضایی برای برقراری امنیت و نظم لازم در محل اجرای تصمیمات قطعی قضایی قلعه وما از دیگر مصوبات این کارگروه استانی بود.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان خاطرنشان کرد: از دیگر مصوبات این کارگروه می توان به قطع انشعاب ابنیه غیرمجاز توسط ادارات دولتی، زیرساخت هایی مانند آب، برق، گاز و … اشاره کرد.

انتهای پیام/ ۷۴۰۰۱ / م /
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید