افتتاح پل قدس پس از 6 سال قابل قبول نیست – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانسید حامد عاملی خبرنگار مهر عصر پنجشنبه در مراسم افتتاح عرشه اصلی پل قدس در اردبیل گفت: مردم اردبیل شش سال منتظر اتمام پروژه عمران شهری بودند تا این موضوع را مطرح کنند و کاستی های مردم این شکایت به معنای واقعی کلمه مطرح شد.

وی افزود: عملیات و افتتاح چنین پروژه ای بیش از شش سال غیرقابل قبول است و انتظار داریم با برنامه ریزی دقیق شورا و شهرداری. اجرای پروژه های جدید دقیق تر خواهد بود. و شیرینی گشایش این پروژه ها در مردم خواهد بود. »تلخ نباشید.

استاندار اردبیل گفت: “اگر مردم امروز از آن انتقاد و شکایت می کنند درست است و ما از مردم برای تمدید این پروژه عذرخواهی می کنیم و امیدواریم سایر قسمت های این پل آماده باشد. باز کنید و درخواست دهید در اسرع وقت اقدام کنید. ”

عاملی افزود: مایه خوشحالی است که شهردار جدید اردبیل به لطف تلاش کارگران و پیمانکاران این پروژه را در کمتر از 22 روز به 100 درصد رسانده است. اما در پروژه های دیگر ، برنامه باید با دقت مورد توجه قرار گیرد. “

در این مراسم ، شهردار اردبیل همچنین به افتتاح عرشه اصلی پل قدس اشاره کرد و در ادامه گفت: در طول ماه ما به همراه اعضای شورای شهر از شهرداری اردبیل مراقبت می کنیم. ما شب و روز تلاش کرده ایم. این پل را تکمیل کرده و میزان ترافیک را کاهش دهید.

محمود ظفری در قسمتی دیگر از سخنان خود وی خاطرنشان کرد: این پروژه یک هفته آزمایشی خواهد شد. تا هفته آینده در سفر رئیس جمهور رسما افتتاح شود. “

وی مدت زمان اجرای این پروژه را 66 ماه اعلام کرد و ادامه داد: هنگامی که پل قدس را به دست گرفتیم ، 78٪ پروژه در عرشه اصلی و 56٪ در کل پروژه به پایان رسید. امروز عرشه اصلی کامل شده و در آن قرار داده شده است و بقیه پل آماده باز شدن در دو ماه آینده است.

شهردار اردبیل دلیل تاخیر 10 روزه اجرای این پروژه را اعلام کرد. برخلاف قرارداد قبلی ، شرایط آب و هوایی نامساعد بود. وی گفت: بدون روکش آسفالت و آسفالت ، در این 22 روز 4000 متر مکعب بتن ، 800 تن آرماتور و تیرهای 23 متری ، 800 تیر و 6000 تن آسفالت ساخته شد.

خبرنگار مهر گفت: پل قدس که در سال 1994 آغاز شد ، بعد از 66 ماه طولانی ترین پل شهری در شمال غرب کشور است.

دیدگاهتان را بنویسید