اطلاع رسانی مناسب ستاد مدیریت بحران کاهش خسارات سیل دماوند – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی شامگاه شنبه در جلسه هماهنگی برنامه های هفتگی دولت در دماوند با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و بهنر اظهار داشت: هفته دولت بسیار است. زمان خوبی برای بیان دستاوردهای نظام اسلامی است و مدیران ادارات باید خدمات نظام و دستاوردهای آن را برای عموم مردم بیان کنند.

وی افزود: مدیران ادارات باید از میز خود دور باشند و پیگیر مطالبات مردم و شهرستان باشند و حضور مأموران در جمع مردم باعث علاقه مندی آنان به نظام اسلامی می شود.

امام جمعه شهرستان دماوند ادامه داد: مردم و دولت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از هم جدا نیستند، بلکه دولتمردان برگزیدگان مردم هستند که در راه توسعه، توسعه و پیشرفت گام برمی دارند. کشور

فتاح دماوندی با قدردانی از زحمات فرماندار دماوند و اعضای ستاد مدیریت بحران در جریان سیل روزهای گذشته گفت: با اقدام به موقع کارکنان مدیریت بحران در جهت اطلاع رسانی در زمان وقوع سیل در در شهرستان دماوند خوشبختانه کمترین تلفات جانی را شاهد بودیم و با حضور فرماندار در میدان و مسئولان ادارات و تلاش شبانه روزی آنان در مناطق سیل زده و با حمایت نیروهای بسیج ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و گروه های جهادی و مردمی خوشبختانه آثار سیل در شهرستان دماوند جمع آوری شد که نشان از کار و تلاش جهادی مسئولان و مردم در شهرستان دماوند دارد.

وی ادامه داد: مسئولان باید خدمات دولت های مختلف نظام اسلامی را با قبل از انقلاب در شهرستان دماوند مقایسه کنند و با استفاده از رسانه ها در این مورد گامی آگاهانه در جهت تبیین جهادی بردارند.