استانداردهای دوگانه دادگاه نظامی سرهنگ ستوارت شلر


سرهنگ دوم استوارت شلر ، تفنگدار دریایی که قبلاً از رهبری ارتش در رسانه های اجتماعی انتقاد کرده بود. از ایالات متحده با خروج از جنگ افغانستان ، متهم به 6 پرونده در دادگاه نظامی ویژه شد. اقدام انتقام جویانه مجازات نامتناسب یک شهروند آمریکایی. که اخیراً از حق قانون اساسی خود برای بیان عقاید خود استفاده کردند این استاندارد دوگانه پنتاگون را در برخورد با کسانی که با آنچه ارتش “برتری ارتش” می نامد ، به چالش می کشد. “خط فرمان”

چهار ماه پیش ، سرهنگ شلر به طور علنی ارتش را به دلیل آنچه اکثر آمریکایی ها یک شکست بی پروا و کشنده می دانند محکوم کرد ، سرهنگ دوم متیو لومیر. فرمانده نیروی فضایی لومایر که به دلیل مخالفت با قدرت پنتاگون اخراج شده بود ، در پادکست خود اظهار داشت. به جای آماده سازی رزمندگان آمریکایی برای نبرد ، در عوض ، رهبران نظامی بیش از حد بر توسعه ایدئولوژی مارکسیستی تمرکز کردند ، مانند نظریه رقابتی بسیار مهم. این دو افسر میهن پرست صرفاً به دلیل “غیرقابل تصور” شغل خود را از دست دادند: آنها جرات کردند مافوق خود را معیوب خطاب کنند. این دو افسر شجاع سعی می کنند ارتش ما را برای مقابله با تهدیدهای خارجی آماده کنند.

برخلاف الکساندر ویندمن ، سرهنگ ارتش آمریکا. بازنشسته این امر باعث استیضاح رئیس جمهور سابق ترامپ و ژنرال مارک میلی ، رئیس ستاد مشترک ارتش شد. که مخفیانه با چین تماس گرفت پشت سر دونالد ترامپ در آخرین کتاب خود ، ویندمن با افتخار اعتراف می کند که او “این نیروی محرکه” استیضاح ترامپ است

وی “از نظر رویه ای” گزارش داد که محتوای تماس های ترامپ با ولادیمیر زلنسکی ، رئیس جمهور اوکراین مستحق استیضاح ویندمن است که به عنوان بخشی از وظایف خود به مکالمات تلفنی گوش می داد. این ناراحت است که ترامپ اوکراین را تحت فشار قرار داده است تا قبل از پرداخت کمک مالیاتی به مالیات دهندگان آمریکایی به یکی از فاسدترین کشورهای جهان ، موضع قاطع تری در برابر فساد اتخاذ کند.

ویندمن و گروه های دیگر از وکلا ، خبرچینان و دیگر موجودات باتلاقی دی سی واشنگتن را در تلاطم سیاسی قرار داده است. که باعث شکاف عمیق تر کشور شد. در کمال تعجب ، اقدامات آنها در راستای هدف پوتین برای تحقیر آمریکا است. این همان چیزی است که مسکو تلاش می کرد در انتخابات 2016 انجام دهد. میلی ، به نوبه خود ، به چین کمونیست وعده داد که در صورت حمله قریب الوقوع واشنگتن به او هشدار خواهد داد.

استوارت شلر ، افسر قوای تفنگداران دریایی ، وظیفه خود را برای درخواست برنج در مورد افغانستان برداشته است.
فیس بوک

ویندمن و میلی هر دو بر خلاف منافع امنیتی آمریکا عمل کردند. مایلی با شرمساری و خطرناکی رئیس جمهور منتخب ما را که به طور دموکراتیک انتخاب شده است تضعیف می کند ، همچنان به عنوان افسر ارشد نظامی آمریکا خدمت می کند. او اخیراً با ژنرال والری گفتگو کرد. گراسیموف روسی دیگر که ظاهراً نیز “کاهش خطر درگیری ها”

به عنوان افسر اطلاعاتی سابق DIA و کارشناس روس اجازه دهید درباره گراسیموف ، رئیس ستاد ارتش روسیه به شما بگویم. او نویسنده یک استراتژی ضد آمریکایی معروف به “کنترل ناپایدار” با هدف دستیابی به هدف پوتین است “بی ثبات” شده و با حملات سایبری جامعه ما را نابود کنید. خرابکاری در انتخابات حمله به آمریکایی ها که باعث “سندرم هاوانا” و سلاح های “نامتقارن” مشابه که از قدرت کمتر روسیه با سلاح های قوی تری مانند ایالات متحده بهره برداری می کنند.

پس از اینکه ویندمن در ابتدا از شورای امنیت ملی اخراج شد. از ارتش بازنشسته شد در پایان ، بعید است تبلیغات بعدی نقش او را در استیضاح ترامپ ایفا کند. او به عنوان یک قهرمان ایدئولوژی چپ آمریکایی و از ترامپ متنفر است.

به عنوان فردی در طرف اشتباه نهاد واشنگتن من از ابتدا می دانم که بوروکراسی دولتی چقدر می تواند کینه توز باشد. در دسامبر 2016 ، من از سمت خود به عنوان افسر ارشد اطلاعاتی در Doctrine & Strategy Russian در DIA اخراج شدم. تقصیر من هشدار مداوم در مورد تهدیدهای روسیه بود. که من آنها را دست کم گرفته می دانم.

دولت اوباما چنین تهدیدهایی را نادیده گرفت. که احمقانه تلاش کرد تا هدف غیرقابل دستیابی “تنظیم مجدد” را با پوتین دنبال کند. من همچنین به فقدان تخصص مناسب در ابزارهای اطلاعاتی ما برای مقابله با تهدیدهای احتمالی روسیه اشاره کردم.

در بازپرداخت ، من بر اساس ادعاهایی که در روندهای شوروی تحت کنترل مقامات غیر منتخب دولت اجرایی شدیدتر شد ، از DIA اخراج شدم.

سرهنگ شلر و لومایر شایسته تشکر ما هستند. ادعای مسئولیت رهبران ما در مورد اشتباهات جدی کار درستی است. نامیدن تهدید مارکسیستی در نیروهای مسلح زیرا آمادگی ایالات متحده را تضعیف می کند. این وظیفه هر مسئولی است که برای حفظ امنیت آمریکا قسم خورده است.

اگرچه تعداد کمی از مقامات شجاع مانند شلر و لومایر به سرفصل ها دسترسی داشتند. اما صدها نفر از ما هستند که شغل و حرفه خود را در بیان حقیقت به قدرت از دست داده اند. عدم تحمل درگیری انتقاد و پاسخ به افشاگران یک موضوع سیستماتیک در پنتاگون و بوروکراسی به طور کلی است. دولت دائمی بزرگ با انتقام گرفتن از هرکسی که جرأت داشت ناتوانی خود را افشا کرده و آن را در ملاء عام پخش کند ، انتقام گرفت.

اگرچه فدرال رزرو فراموش کرده است که برای همه واضح است که آنها در انتشار قدرت کامل دولت در برابر آمریکایی های بی گناه بیشتر از مبارزه با تهدیدهای خارجی ماهر هستند. آنها به ما نشان دادند که بوروکراسی نمی تواند استراتژی ای ارائه دهد که بتواند از افغانستان خارج شود. جلوگیری از حملات سایبری پوتین یا ویروس کشنده چینی را شناسایی و هشدار دهد بی کفایتی و استانداردهای دوگانه پنتاگون و سازمان های جاسوسی ما آمریکایی ها را به خطر می اندازد.

ربکا کافلر افسر و نویسنده سابق اطلاعات DIA است. “راهنمای پوتین: برنامه مخفی روسیه برای فتح آمریکا.” او را در توییتر دنبال کنید. @rebekah0132دیدگاهتان را بنویسید