اسامی سینماهای «هنرو تشبره» اعلام شد/بازگشت سینمای تجربی با ۲۰ سالن


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی گروه سینمایی «هنر و تجربه»، محمد طیب رئیس گروه سینمایی «هنر و تجربه» با اشاره به اینکه اکران فیلم های «هنر و تجربه» در ۲۰ سالن تئاتر در تهران و شهرستان تایید شد. وی گفت: تاکنون این فیلم ها در پردیس سینمایی هویزه، اطلس و روستاگرد در مشهد، مهدوی در نیشابور، ساحل و مرکز شهر اصفهان، بهمن در سنندج، عصر جدید در گرگان، ستاره باران در تبریز، مهر قدس. در شهر همدان، گلستان در شیراز، آزادی در کرمانشاه، سینما سپهر در شهرستان ساری، تئاتر پارس کرمان در کرمان و چارسو، ملت، کورش، پردیس سینمایی نرسیس و موزه سینما و سینمای فرهنگ در تهران تایید شد.

طیب افزود: پردیس سینمایی چارسو به عنوان خانه و مرکز نمایشگاه ها و رویدادهای گروه «هنر و تجربه» انتخاب شده است و تمامی رویدادهای رونمایی و نقد و بررسی در سینما چارسو برگزار می شود.

وی با تاکید بر اینکه در حال مذاکره با سینماهای بیشتری در کشور برای نمایش فیلم هستیم، افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده، فیلم ها در تمامی سینماهای منتخب تهران همه روزه در ۲ جلسه در ساعت ۱۶- و ۱۸:۰۰ اکران می شود. همچنین در شهرستان ها چهارشنبه به عنوان روز فیلم «هنر و تجربه» انتخاب شده است و این فیلم ها در این روز در دو سانس ساعت ۱۶ و ۱۸ نمایش داده می شود.

طیب در پایان گفت: هر فیلم طبق برنامه اعلام شده به مدت دو هفته در تمامی سالن ها اکران می شود و اگر فیلمی با استقبال مخاطبان مواجه شود قطعا اکران آن ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید