ارتفاع خیره کننده بلندترین برج جهان در ژاپن (فیلم)


ساختمان‌های بلند آینده احتمالاً شبیه آسمان‌خراش‌های سنتی هستند، اما واقعیت این است که این سازه‌ها روشی را که انسان می‌سازد تغییر خواهد داد. خانه های ما متحول می شود و بسیار راحت تر و مفیدتر خواهد بود. همانطور که مشخص است، بلندترین برج جهان در آینده در ژاپن خواهد بود و ارتفاعات باورنکردنی خواهد داشت. در ادامه ویدئویی از اندازه این آسمان خراش سه بعدی را مشاهده خواهید کرد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام Camapress را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

از نظر تاریخی، بلندترین سازه دست ساز هرم بزرگ جیزه در مصر است که بیش از ۳۸۰۰ سال قدمت دارد. اولین آسمان خراش های دنیای مدرن در شیکاگوی ایالات متحده آمریکا ظاهر شدند و ایالات متحده تا سال ۱۹۹۸ رکورد بلندترین ساختمان جهان را در اختیار داشت. برج‌های دوقلوی پتروناس در مالزی در سال ۱۹۹۸ تکمیل شدند و پس از آن برج ۱۰۱ تایپه در سال ۲۰۰۴ و برج خلیفه در سال ۲۰۱۰ ساخته شد و آن را به بلندترین برج جهان تبدیل کرد.

از آغاز قرن بیست و یکم در خاورمیانه، چین و آسیای جنوب شرقی گوی سبقت را از رقابت در ساخت ساختمان‌های بلند گرفته‌اند و اکنون برج خلیفه در دبی با ارتفاع ۸۲۸ متر در رتبه اول بلندترین برج‌ها قرار دارد. از جهان. این برج ۱۶۳ طبقه دارای بیش از ۱۰۰۰ آپارتمان، ۴۹ طبقه اداری، ۴ استخر و یک کتابخانه مسکونی است. هتل آرمانی طراحی شده توسط جورجیو آرمانی با ۱۶۰ اتاق در طبقه اول برج قرار دارد.

تماشای پربازدیدترین ویدیوها:

انتهای پیام/

برای دسترسی سریعتر: