ارتش آمریکا به دلیل گرانی به نیروهای خود کوپن غذا می دهد – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، در بحبوحه افزایش قیمت کالاها و تورم روزافزون در آمریکا، ارتش این کشور برای کمک به سربازان و خانواده هایشان کوپن های غذایی و خرید می دهد.

به گزارش فاکس نیوز، مقامات نظامی آمریکا اخیرا دستورالعمل جدیدی را به عنوان بخشی از برنامه آمادگی مالی خود صادر کردند آن ها هستند نشان می دهد که اعضای ارتش و خانواده های آنها ممکن است واجد شرایط دریافت کوپن غذا باشند.

سرلشکر مایکل گرین استون او گفت: «با توجه به تورم که همه چیز از قیمت بنزین گرفته تا خواربار و اجاره را تحت تأثیر قرار می دهد، برخی از سربازان و خانواده هایشان برای تامین مخارج زندگی خود با مشکل مواجه هستند.

Food Assistance یا Food Stamp Program که توسط USDA اداره می شود، یک برنامه آزمایشی است که هر دو هفته یکبار ارائه می شود. یک بار این پول را در یک حساب ویژه به خانواده های کم درآمد ارائه می دهد و آنها فقط می توانند پول را برای برخی مواد غذایی ضروری خرج کنند.

همچنین از دیگر موارد ذکر شده در بخشنامه ارتش ایالات متحده می توان به برنامه بخشودگی وام خدمات عمومی برای کاهش فشار هزینه ها و بدهی ها بر ارتش اشاره کرد.

اگرچه کوپن غذا یک برنامه فدرال است، اجرای این برنامه توسط ایالت ها میزبان، به این معنی که در دسترس بودن آن بسته به حزب سیاسی که بر یک منطقه خاص تسلط دارد می تواند بسیار متفاوت باشد. در دوره‌های قبلی همه‌گیری کووید-۱۹، دولت فدرال بودجه‌ای را برای کاهش بیکاری گسترده و اجتناب از گرسنگی در اختیار ایالت‌ها قرار می‌داد، اما فرمانداران جمهوری‌خواه، به‌ویژه برای پایان دادن به برنامه‌های اضطراری، رویکرد متفاوتی در پیش گرفتند.

تا ژانویه ۲۰۲۲، نرخ تورم بی سابقه ای در ایالات متحده ثبت شد و قیمت کالاهای اساسی در آگوست ۲۰۲۲ نسبت به ماه مشابه سال قبل ۸.۳ درصد افزایش یافت.