ادعای بسیار انتقادی جو قاضی با دفاع غول ها موجه بود.


جو جودر به دفاع غول ها ایمان داشت ، اما منتقدانش مدرک داشتند.

11 امتیاز عقب است و کمتر از 10 دقیقه به کوارتر چهارم باقی مانده است. غولها چهارم و هشتم را از خط 48 قدیس پرتاب کردند ، بنابراین هواداران و رسانه ها در توییتر جرقه زدند و اولین گمانه زنی از یک مربی را دوباره با احتیاط بازی کردند و اعتقاد داشتند که دفاع او متوقف می شود ، حتی اگر خیلی زود باشد. -نمونه های فصل

یک برد برای داوران کسب کنید. مدافع آماده نبرد و تیم غول ها این باعث شد دو جوان در کوارتر چهارم در یک پیروزی 27-21 در وقت اضافه در Superdome مجبور شوند.

قاضی گفت: “ما همیشه تهاجمی بازی خواهیم کرد.” گاهی اوقات پرخاشگری ما ممکن است متفاوت از دیگران به نظر برسد. ما ممکن است به یک توپ ضربه بزنیم و کسی بگوید ، “این خیلی تهاجمی نیست.” همانطور که به آن نگاه کردم ، “من در دفاع تهاجمی خواهم بود. و با خط دفاعی متوقف شوید. ‘ گاهی احمقانه است. “

جو قاضی
گتی ایماژ

حتی پخش رادیویی غولها – با حضور بازیکنان سابق برنده سوپر جام ، کارل بنکس و هوارد کراس – به عنوان دفاعی بازی می کرد. “خاموش احساسی” و التماس از کسی که بدنش را بعد از سوت دریافت کند تا به طور سیستماتیک قدیسین را نابود کند. نیمه دوم 21 بر 10 پیش افتاد.

اما آزیز اوجولاری و لورنزو کارتر برای تایسوم هیل ترکیب کردند ، تیمی که در ابتدای بازی با دو تکل دفاع را شرمنده کرده بود – در سوم و 2.

دفاع دو سقوط اول را قبل از رسیدن به نقطه بعدی در رده سوم و 14 با 3:07 باقیمانده اجازه داد. این منجر به یک گل زمینی شد که بازی را مساوی کرد و فصل های کافی را برای قدیسان ورق زد تا اسطوره ای وارد پوسته شوند. شانس پیروزی بعد از بازی Giants با 36 ثانیه باقی مانده مساوی است. پاس ناقص از جامیس وینستون و مربی شان پیتون از واگذاری سرنوشت به خدایان پرتاب کننده سکه راضی بودند.

غولها با یک تکل صفر باخت و گونی به پایان رساندند. این نشان دهنده مشکلاتی در طول فصل است که بازی منفی ایجاد کرده است. اما استراحت در پایان ماه یک قدم به جلو است.

پیش از آن ، غولها در چهار دقیقه آخر نیمه در سه بازی نیمه اول بازی ، هفت امتیاز (41 امتیاز) از هشت مالکیت را در اختیار داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید