ادعای آقای خان توسط تلویزیون رد شد


اظهارات اخیر محمد بحرانی صداپیشه جناب خان با واکنش مدیران ارشد صدا و سیما مواجه شد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ روز، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کماپپرس، در حالی که سری ۸ برنامه خندوانه به آخرین قسمت های خود نزدیک می شود، برهانی اعلام کرد: شاید بعد از این برنامه خندوانه، خندوانه برای همیشه به داستان بپیوندد. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

سیدمحمدرضا خوشرو مدیر شبکه نسیم در واکنش به این اظهارات گفت: تصمیمی برای خداحافظی با خندوانه نگرفته ایم.

وی ساعاتی پیش در گفتگو با ایسنا اعلام کرد: خندوانه تا محرم پخش می شود. از چند ماه گذشته این برنامه ریزی برای «خندوانه» وجود داشته است. همیشه بین فصل ها فاصله بود تا تیم سازنده خودش را ارزیابی کند و همچنین شبکه ارزیابی داشته باشد و تغییراتی در شکل و محتوا ایجاد شود.

خنده وارد اتاق فکر می شود

خوشرو در ادامه به فاصله فصل هشتم و نهم خندوانه اشاره کرد و گفت: تیم خندوانه در این سریال زمان بیشتری را خواستار شده است تا بتوانیم زمانی را به بازسازی و تشکیل جلسات اتاق فکر و تحقق بخشیدن کنیم. این مدتی طول خواهد کشید. مانند فصول گذشته این دوره در فصول گذشته نیز اتفاق افتاده است. این فاصله گاهی کوتاه و گاهی بیشتر است و تلویزیون تصمیمی برای خداحافظی با هندوانه ندارد.

چالش واریا غفوری

هفته گذشته خندوانه با حذف نام وریا از یکی از آیتم هایش جنجال زیادی به راه انداخت. رامبد جوان تاکید کرد که برای جلوگیری از حذف این برنامه این کار را انجام داده است، اما مدیران شبکه نسیم با رد درخواست وی اعلام کردند که عوامل خندوانه سلیقه و نظر خود را اعمال کرده اند و منعی برای پخش نام برخی ندارند. اشخاص حقیقی. “.

انتهای پیام

برای دسترسی سریعتر: