اختصاص ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار به مشتریان خراسان جنوبی


به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، علیرضا عباس زاده امروز در مراسم تهیه و توزیع اقلام مربوط به اجرای فاز اول تفاهم نامه همکاری استانداری با کمیته یاری امام خمینی (ره) اظهار داشت: برای ارائه خدمات بهتر. به نیازمندان و مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اختصاص دارد.

وی افزود: در راستای برنامه ریزی برای ارائه خدمات بهتر و منظم به جامعه هدف کمیته امداد امام خمینی (ره) استان، تفاهم نامه ای بین استاندار و کمیته امداد امام خمینی (ره) منعقد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: این تفاهم نامه شامل ۱۴ بخش از مسئولیت ها و برنامه های ویژه کمیته امداد امام خمینی(ره) برای نیازمندان استان با اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد تومان است.

عباس زاده ابراز امیدواری کرد بر اساس این تفاهم نامه و برنامه ریزی و هماهنگی استانداری و سایر دستگاه های اجرایی متولی استان با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) خدمات بیشتری در اختیار افراد نیازمند قرار گیرد. سال

وی گفت: در فاز اول این تفاهم نامه ۸۱۲ قلم کولر آبی و یخچال به نیازمندان تحویل داده می شود.

معاون هماهنگ کننده امور عمرانی جنوب استانداری خراسان ادامه داد: امیدواریم با برنامه ریزی و همکاری مدیران اجرایی استان به ویژه با کمک کمیته امداد خمین بتوانیم خدمات بهتر و فشرده تری ارائه دهیم. خدمات به مردم و غیر مقیم در سال ۱۴۰۱. تعداد زیادی از آنها را فراهم کنید.

در این مراسم ۱۸۰ دستگاه یخچال و ۶۳۲ دستگاه کولر آبی به ارزش بیش از ۳۷ میلیارد ریال به خانواده های نیازمند تحویل داده شد.

انتهای پیام/ ۳۶۳۵
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید