احتمال به خدمت گرفتن مهاجم مجانی/ می توانستیم برنده شویم – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، مهدی تارتار عصر پنجشنبه در نشست خبری پس از دیدار مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: از هواداران تشکر می کنم که تیم حریف را عقب راندند و می توانستیم برنده بازی باشیم.

وی در خصوص روند بازی با شناخت دقیق بازی ادامه داد: دو تیم شناخت خوبی از یکدیگر داشتند، در نیمه اول بازی متعادل بود و جدا از صحنه پنالتی موقعیت خاصی روی گل ایجاد نشد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با اشاره به ضربات پنالتی مس رفسنجان گفت: پنالتی باید کارشناسی شود اما با شناختی که از حیدری دارم می دانم که به راحتی اشتباه نمی کند، حیدری یکی است. از داوران با کیفیت بالا و من به داوری او اطمینان زیادی دارم.”

تارتار با بیان اینکه تیم مس در ۱۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم بهتر از ما بود، گفت: پس از تعویض هایی که انجام دادیم خوب نبودیم. سرآستین تعادل برگشت و بعد از آن بر بازی مسلط شدیم؛ موقعیت هایی داشتیم که شاگردان مسی محکم دفاع می کردند و از ضربات آخر غفلت می کردند.[ba;Kellnasitwazzjonijietfejnit-timta’Mesiddefendabil-qawwiukonnatraskuratifl-aħħarxuttijiet

وی افزود: در مجموع تیم باکیفیتی داشتیم، تیم مس یکی از تیم هایی است که برنامه فوتبالی ما دارد، ربیعی از مربیان جوان لیگ ماست و برای او آرزوی موفقیت دارم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن تصریح کرد: دفاع ما فرصت خاصی به مس نداد اما چندین موقعیت خوب به خصوص در ضربات ایستگاهی داشتیم که در پایان بازی اسلام به دلیل جوانی مردد شد. و فرصت را از دست داد.»

او به احتمال جذب مهاجم جدید پس از مصدومیت واکنش نشان داد باقرفان ست وی گفت: ممکن است اگر بازیکن آزاد باشد او را جذب کنیم.

تارتار خاطرنشان کرد: در سه بازی خود با اینکه با تساوی های سختی روبرو بودیم اما برای برد به میدان رفتیم، با تیم هایی بازی کردیم که به قهرمانی لیگ و سهمیه نزدیک بودند.

امتیاز: ۱۰ در بازی اول در شروع نیمه دوم یکشنبه در لگ دوم[بافلآ[[آرمینوتی[bafl-a[[arminutiدر حالی که که مدافع بی گناه[نوع؛؛عین[nawe;;a’inلحظات در نهایت گل خوردیم و کمی بدشانس بودیم.