اجرای نهضت روشنایی در روستاهای قرچک/بخشدار: کوچه بدون نور نخواهیم داشت


به گزارش خبرگزاری فارس از قرچک، جلسه معتمدین و فرماندهان پایگاه های بسیج در روستاهای بخش مرکزی شهرستان قرچک و در خصوص وضعیت اخیر بخش های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی برگزار شد. از روستاها و حوادث و وقایع اخیر کشور و برهم زدن نظم و امنیت عمومی توسط نظرات بحث و تبادل نظر شد.

در این دیدار مجید قیصر پناه بخشدار مرکزی با بیان اینکه به زودی اتفاقات خوبی در روستاهای قرچک رخ خواهد داد و ساخت روستای چند روستا که کاربری فرهنگی و اجتماعی نیز دارد و این پروژه های عمرانی خواهد بود. در ایام دهه مبارک فجر مفید خواهد بود[و[axarsnintal-FajrDawnjittellg[u

وی بیان کرد: با پیگیری هایی که انجام شد، تمامی معابر و ورودی روستاها دارای برکت نور شد و برنامه ریزی لازم در خصوص حرکت نور در معابر و کوچه ها و به زودی تمام راه ها انجام شد. روشن می شوند و کوچه ای بدون نور نخواهیم داشت. .

قیصر پناه در خصوص آسفالت روستاها افزود: آسفالت ریزی یکی از موضوعاتی است که دهیاران و اعضای شورا در روستاها بر آن تاکید دارند و در چندین روستا این کار در حال انجام است و به زودی آسفالت سه روستای دیگر نیز آغاز می شود تاکنون حدود ۶۰ میلیارد هزینه شده است. برای آسفالت ۱۷۰۰۰ متر مربع ریال هزینه شد.

فرماندار مرکزی قرچک به وضعیت کنونی کشور و ناامنی های ایجاد شده توسط عده ای فریب خورده و خودفروش اشاره کرد و گفت: با توجه به صحبت های مردم حاضر در جلسه، مردم از وضعیت موجود ناراحت هستند. با اغتشاشات، قطعا مردم مخالف این اقدامات هستند و راه اعتراض در این اقدامات را نمی دانند، مردم کشور عزیزمان ایران خود را فروخته و راه خود را از این مردم جدا کرده اند، در حالی که فقط گلایه دارند در حوزه معیشتی و اقتصاد

وی ادامه داد: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری باید برای تبیین مسائل روز کشور توسط علما، بزرگان طوایف، مسئولین و افراد صاحب نام، ورزشکاران و هنرمندانی که چیزی دارند تلاش چهره به چهره شود. من در میان مردم می گویم و این ها ساکت می نشینند، این کار را نکنید

مدیریت افراد بهترین راه برای مقابله با مشکل سازان است

استاندار مرکزی ادامه داد: مردم و مسئولان و همه کسانی که دلشان به نظام وابسته است باید وارد میدان شوند و جهاد بصیرت افزایی را که یکی از خواسته های رهبر معظم انقلاب اسلامی است به نحو احسن انجام دهند، باید به مردم اعتماد کنیم. مردم و اداره امور را در اختیار کسانی قرار می دهیم که به فکر مردم هستند، هرجا به مردم اعتماد شد و کار به اقشار متوسط ​​جامعه سپرده شد، بهترین نتیجه در جمهوری اسلامی ایران حاصل شد.

وی در پایان گفت: در قسمت مرکزی از هر اقدامی که نیاز به حمایت دولت و مسئولان شهری داشته باشد به نحو شایسته حمایت می کنیم.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید