اجتماع محرم و استقبال مردم نکا از شهدای محرم


علی نجفی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ناکا اظهار داشت: مردم شهرستان ناکا در ماه محرم افتخار میزبانی از شهدای مدافع حرم را دارند و در اجتماع عزاداران حسینی در روز ۱۳ آبان ماه سال جاری در جمع عزاداران حسینی حضور دارند. روز چهارشنبه مردم ناکا ناکا از میدان جانبازان به این شهدا سلام خواهند کرد.

وی افزود: همزمان با عزاداری محرم، مراسم استقبال از شهدای کابلی را در برنامه خود داریم و از مردم ولایت مدار، خانواده های شهدا و ایثارگران برای شرکت در این مراسم معنوی دعوت به عمل می آید.

فرمانده سپاه نیکا اعلام کرد که شهید کابلی در اردیبهشت ۹۵ در منطقه عملیاتی خانتومان واقع در سوریه به شهادت رسید. وی خاطرنشان کرد: پیکر مطهر آنان پس از ۶ سال به وطن بازگشت و ورود این شهدا مصادف با ورود امام حسین (ع) به کربلا بود.

نجفی افزود: این شهدای ما همچون امام سجاد(ع) و حضرت زینب(س) با ورودشان در این ایام این پیام را برای ما به ارمغان می آورند که شهید کابلی در وصیت نامه خود به معرفت دشمنان اشاره کرده و همه را به بودن دعوت کرده است. همدل

به گفته فرمانده بسیج ناحیه نکا، در شرایط کنونی و با حضور این شهدا باید با حضور پرشور خود نشان دهیم که همیشه در خط ولایت، رهبری و ارزش ها هستیم و نخواهیم کرد. سنگرها را رها کنید خالی

انتهای پیام/۸۶۰۰۲/ج
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید