اتهام شاه و ملکه اینستاگرام در تور پلیس فتا / ۲ دختر نوجوان متهم شدند


در روزهای اخیر ویدئوهایی از یک پسر و دو دختر نوجوان که بزرگتر از او ظاهر می شوند به طور گسترده در اینستاگرام دست به دست می شود.

به گزارش کاماپرس، متن گفتگوی این سه نوجوان و کیفیت ساخت ویدیو با سایر محتوایی که همسالان و سن آنها تولید کرده و در اینستاگرام منتشر می‌کردند متفاوت بود. کنایه ها و کنایه های آنان حتی گاه از چارچوب عرفی و اخلاقی جامعه ایران نیز فراتر رفته و سعی کرده اند به طبقه خاص و مجلل جامعه نزدیک شوند. اگرچه این فیلم بازتاب گسترده ای داشت اما به سرعت با واکنش کاربران مواجه شد و برخی از منتقدان با قرار دادن تصاویری از نوجوانان ۱۴ ساله در خط مقدم جنگ تحمیلی و همچنین تصاویری به پست های این سه نوجوان واکنش نشان دادند. از کودکان کار
چیزی که حساسیت ها را دوچندان کرد، امکانات گسترده ای بود که در اختیار سه نوجوان برای تولید محتوای ویدیویی بود. از اسب های سفید و باغ های مجلل گرفته تا سکوهای هلیکوپتر و یونیفرم ها.

بچه ها فقط بازیگر هستند

با ورود پلیس فتا به این پرونده، ماجرا در مسیر جدیدی قرار گرفت. کول رامین پاشایی معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فتا در گفت وگو با تسنیم تاکید کرد: در اکثر موارد مشابه، عوامل اصلی صفحات اینستاگرامی از این قبیل افراد دیگر هستند و کودکان تنها بازیگر هستند. وی گفت: برای دست اندرکاران این موضوع پرونده قضایی تشکیل شده است اما چون با کودکان و نوجوانان سروکار داریم نوع برخورد ما متفاوت است.
پاشایی تصریح کرد: پلیس فتا با فردی که این صفحه اینستاگرام را داشته است برخورد قانونی می کند و نتیجه به زودی اعلام می شود. دو دختری که در این فیلم حضور داشتند تحت تعقیب و تفهیم اتهام قرار گرفتند. وی توسط مقام قضایی محکوم شد.

انتهای پیام/

برای دسترسی سریعتر: