ائتلاف اقدام چاقی (OAC) آگاهی از وزن و قلدری را در ماه آگاهی از چاقی کودکان افزایش می دهد.


تمپا ، فلوریدا – ماه سپتامبر ماه ملی آگاهی از چاقی کودکان است. و ائتلاف اقدام چاقی (OAC) این ماه تلاش می کند تا تعصب و زورگویی که در کودکان مبتلا به اضافه وزن یا چاقی رخ می دهد را تشخیص دهد.

مطالعات نشان می دهد که حداقل 30 درصد از دختران دارای اضافه وزن و 24 درصد از پسران دارای اضافه وزن گزارش کرده اند که دوستانشان در مدرسه مسخره می کنند. “تعصب وزن در کودکان و نوجوانان یک مسئله مهم برای نسل جوان ما است. ما می دانیم که اثرات قلدری می تواند در بزرگسالی روی کودکان باشد. کودک چاق بودن می تواند به اندازه کافی دشوار باشد بدون اینکه احساس بدرفتاری یا قضاوت ناعادلانه داشته باشید. زمان آن رسیده است که این تاثیر منفی را بشناسیم و سعی کنیم تعصب وزن را متوقف کنیم. “

در طول ماه سپتامبر ، OAC بر جمع آوری پول برای کمک به جلوگیری از تعصب و قلدری در دوران کودکی از طریق آموزش ، حمایت ، آگاهی و حمایت تمرکز خواهد کرد. شما می توانید با اهدای کمک به OAC امروز در ObesityAction.org/Donate حمایت خود را از این امر مهم نشان دهید. هر سهمی کمک می کند تا جهان به مکانی بهتر برای کودکان مبتلا به اضافه وزن یا چاقی تبدیل شود.

ائتلاف اقدام چاقی (OAC) ، یک سازمان غیرانتفاعی ملی با بیش از 75000 عضو ، در تلاش است تا کیفیت زندگی افراد مبتلا به چاقی را از طریق آموزش ، حمایت و حمایت ارتقا دهد.

###

دیدگاهتان را بنویسید