آیدا 250،000 نفر از ساکنان نیوجرسی را مجبور می کند تا 6 هفته آب را بجوشانند.


ساکنان نیوجرسی در پاترسون ، پاسایک و بخشهایی از کلیفتون و وودلند پارک پس از طوفان ایدا آب آشامیدنی خود را کثیف کرده اند ، ششمین هفته توصیه های خود را درباره آب جوش آغاز می کنند.

مقامات گفتند که رواناب طوفان یک مخزن باز را آلوده می کند که آب تمیز را در حدود 250،000 نفر در پترسون و جوامع اطراف توزیع می کند.

“ما در انتهای راه هستیم. فقط کمی صبورتر با ما باشید روبی پنبه ، کمیسر آب Passaic Valley ، گفت: “ما انتظار داریم که نظافت هفته آینده به پایان برسد.”

وزارت امور خارجه حفاظت از محیط زیست باید نمونه های اضافی آب را تأیید کند تا ساکنان بتوانند دوباره با خیال راحت آب شیر بنوشند.

لندل جونز ، سخنگوی کمیسیون آب دره پاسایک ، گفت که این تیم خستگی ناپذیر کار می کند و 3000 دستگاه از بیش از 4000 آبپاش را برای تمیز کردن سیستم توزیع تمیز کرده است.

مخازن میلیون ها گالن آب را در خود جای می دهند. بنابراین ما مجبور شدیم آب آلوده را برداشته و آن را با آب تمیز جایگزین کنیم. “و آخرین مرحله شستشوی جوش ها بود.”

هنوز مشخص نیست که چه آلاینده هایی در آب وجود دارد. اما جونز گفت که آب مخزن کدر است و ممکن است حاوی کود یا سایر مواد شیمیایی از مناطق اطراف باشد.

کمیسیون آب دره پاسایک دارای سه مخزن باز است. اما تنها یک منبع آلودگی وجود دارد. مقامات می گویند دو مخزن دیگر بلند هستند و در تابستان که آب بیشتری مصرف می شود ، به عنوان ذخیره استفاده می شوند. او گفت که سیستم را نمی توان به مخزن دیگری تغییر داد زیرا برخی از قسمت های سیستم ممکن است قبلاً آلوده شده باشد.

“ما فقط می خواهیم مطمئن شویم که آب مشتریان ما سالم است. بنابراین بهترین کار این است که آب را بجوشانید. “این دستور در 2 سپتامبر صادر شد.

پنبه گفت که می خواهد مطمئن شود که آژانس برای طوفان های آینده آماده است و مخزن را تحت پوشش قرار داده است. مخزن باز است.

جونز گفت که انتظار دارد کمیسیون آب دره پاسایک بتواند حداقل بخشی از هزینه های پاکسازی آژانس مدیریت فوریت های فدرال و آب بطری رایگان را در کمیسیون آب دره پاسایک جبران کند. آنها در محل تعیین شده ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید