آیت الله نوری همدانی: حجت الاسلام طیب فتنه های زیادی برپا کرد


به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی آیت الله حسین نوری همدانی، این مرجع تقلید شیعیان در پاسخ به سوال جمعی از طلاب مبنی بر شایعه ایجاد تغییرات توسط دشمن در سازمان اطلاعات سپاه گفت: برای حفظ امنیت کشور خدمات زیادی انجام داده ام و فتنه های زیادی را خنثی کردم، با تشکر و آرزوی موفقیت برای سردار سرتیپ محمد کاظمی.

متن درخواست طلاب و پاسخ این مرجع تقلید به شرح زیر است:
نام خداوند بخشنده

با حضور مبارک مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی

با توجه به جابجایی های سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، رسانه های دشمن پیوسته در حال شایعه پراکنی و ایجاد تفرقه در جامعه هستند و حضرتعالی در خنثی سازی فتنه ها و افزایش دانش در اقشار مختلف مردم همیشه پیشگام هستید. به ویژه علما و علما. مانند گذشته کمک کنید.
جمعی از طلاب حوزه علمیه

پاسخ آیت الله نوری همدانی:

نام خداوند بخشنده

شکی نیست که دشمنان برای ضربه زدن به این نظام و انقلاب همواره بر روی نقشه های جدیدی کار می کنند که مهم ترین آنها ایجاد اغتشاش و تفرقه و ناامید ساختن مردم نظام اسلامی است و این گونه نیست. رفتن دست از هر توطئه ای بردارید

جا دارد از زحمات حجت الاسلام جناب آقای حسین طیب که خدمات زیادی در جهت حفظ امنیت کشور انجام داده و بسیاری از فتنه ها را خنثی کرده اند تشکر کنم و برای سردار سرتیپ محمد کاظمی و از خداوند متعال توفیق همه افسران را خواستارم. خدمت همه افسران مردم. من به ایران متوسل می شوم، از صمیم قلب و عابد، و امیدوارم که lg[e]یعنی]یعنی[din ja[dmu g[as-sigurtà tal-pajji]توفیق حضرت ولی عصر (عج)[til-[siebta’HazratVali-e-Asr(jallaAllaj[affarid-destintieg[u)

حسین نوری همدانی

انتهای پیام/ ۷۸۰۳۲
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید