آیا قیمت بیت کوین در محدوده ۲۰۰۰۰ دلار باقی می ماند؟ / قیمت بیت کوین در ۱۴ اکتبر


بیت کوین اندکی افزایش قیمت داشته است که به فعالان بازار امیدوار است. در حال حاضر قیمت بیت کوین نسبت به روز گذشته ۶۰ دلار افزایش یافته و در محدوده ۲۰ هزار و ۱۶۵ دلار قرار دارد.

برای دسترسی سریع تر به داغ ترین اخبار بازار ارزهای دیجیتال، اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کامپرس، بیت کوین پس از افت قیمت در دو هفته اخیر بالاخره توانست این روزها قیمت باثبات تری داشته باشد و بازار آن کمی آرام شده است. یکی از دلایل مهم کاهش قیمت بیت کوین در چند روز اخیر به موضوع اقتصاد کلان و اوضاع نابسامان اقتصادی جهان و سیاست های انقباضی دولت آمریکا و کشورهای اروپایی مربوط می شود. حتی اگر قیمت بیت کوین کمی بهبود یابد و به سمت محدودیت های بالاتر حرکت کند، همچنان تهدیدات جدی برای این ارز دیجیتال وجود دارد و به گفته فعالان، این مسائل باید مورد توجه قرار گیرد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

علاوه بر این، جنگ روسیه و اوکراین وضعیت نابسامان را بالا برد و زمینه را برای افزایش نرخ بهره و کاهش بیشتر قیمت بیت کوین فراهم کرد. به همین دلیل، رشد قیمت بیت کوین ممکن است طولانی نباشد و قیمت این ارز دیجیتال دوباره به انتهای کانال ۲۰ هزار دلاری برسد.

خب، طبق آخرین اخبار و اطلاعات موسسه تحلیل احساسات بلاک چین، تمایل بازار به ارز رمزپایه معروف همچنان منفی است و امتیاز وزنی آن به ۳۳ درصد منفی می‌رسد.

لازم به ذکر است که همین گزارش نشان می دهد که استفاده از کلمه بیت کوین در شبکه های اجتماعی به ۲۰ درصد کاهش یافته است که نشان دهنده کاهش علاقه عمومی به سلطان بازار کریپتو است.

تراکنش فوری و سریع با OK Exchange

افرادی که در این شرایط قصد خرید و فروش بیت کوین یا سایر ارزهای رمزنگاری شده را دارند باید به یک وب سایت معتبر در این زمینه مراجعه کنند. اوکی اکسچنج یک سایت معتبر برای خرید و فروش انواع ارز دیجیتال است که بیش از پنج سال سابقه دارد. تعداد کاربران این مجموعه بیش از یک میلیون نفر است.

افرادی که قصد خرید و فروش سریع بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را دارند می توانند با مراجعه به این سایت بدون نیاز به ساخت کیف پول، تراکنش های آنی را انجام دهند. امکان تراکنش آنی انواع ارزهای دیجیتال در این سایت فراهم شده است و افراد می توانند با چند کلیک این کار را انجام دهند. کاربران می توانند در فرآیند خرید و فروش ارز رمزنگاری شده مورد نظر خود از کارشناسان این مجموعه کمک بگیرند.

انتهای پیام

مربوط به: خوب معاوضه

برای دسترسی سریعتر: