آیا بازار سهام در ۲۵ تیر ۱۴۰۱ مجدداً افزایش می یابد؟


شاخص کل بورس امروز با ۱۳ هزار و ۵۹ واحد کاهش نسبت به سه روز گذشته به مرز یک میلیون و ۵۲۰ هزار و ۳۳۴ واحد رسید. اما امروز شاخص کل هم وزن با ۳۶۶ افزایش نسبت به چهارشنبه گذشته در محدوده ۴۲۲ هزار و ۶۵۹ واحد قرار گرفت.

برای دسترسی سریعتر به اخبار بورس، اینستاگرام Camapress را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کماپرس، امروز نمادهای «خانواده»، «فولاد» و «میدکو» بیشترین تأثیر منفی را بر شاخص کل بورس داشتند. ارزش کل معاملات سهام بازار به ۷ هزار و ۷۷۱ میلیارد تومان کاهش یافت. امروز ارزش خالص تغییر مالکیت قانونی به بازار واقعی دوباره منفی شده و ۳۰۵ میلیارد پولدار واقعی از این بخش خارج شده اند. بیشترین خروج پول واقعی امروز مربوط به سهام شپنا شرکت پالایش نفت اصفهان بود. پس از آن نمادهای «فولاد» و «خانواده» بیشترین میزان خروج پول واقعی را به ثبت رساندند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

کاویان عبداللهی کارشناس بازار سرمایه در گفت و گو با تجارت نیوز گفت: در حال حاضر چشم انداز توافقات و مذاکرات مثبت است و به همین دلیل احتمال می رود بورس فردا روند مثبتی داشته باشد. به گفته عبداللهی، برخی صنایع به طور غیرمستقیم تحت تاثیر این موضوع و برخی نیز مستقیماً متاثر از مذاکرات بریام و تبعات آن هستند. با این حال، این معاملات تاثیر مثبتی بر روند کلی بازار سهام خواهد داشت.

اطلاعات کلی:

آشنایی با نماد توسن

توسن نماد معاملاتی شرکت توسعه سیستم نرم افزاری نگین است که در نمودار اول بورس قابل مشاهده است. در حال حاضر ارزش بازار نماد توسن به ۴ میلیارد و ۲۹۴ میلیون و ۲۰۰ میلیون تومان می رسد. سرمایه گذاران تک وستا فناوری، سهامی خاص، مدیران فناوری فردا ایرانیان، سهامی خاص و فناوری رسام پایا، سهامی خاص از جمله سهامداران عمده توسان هستند.

انتهای پیام/

مربوط به: بازار سرمایهموجودی

برای دسترسی سریعتر: