“آیا آنچه من شنیدم را شنیدی؟”


آیا عدم وجود خودآگاهی پایانی جرم است؟ اگر چنین است آیا می توانیم لیندا تریپ و ویلیام جفرسون کلینتون را بلافاصله تحت تعقیب قرار دهیم؟ حداقل مونیکا لوینسکی بهانه ای بی تجربه با جهان دارد تا رفتارهای گاه بی پروا خود را توضیح دهد. اما چه کسی به لیندا تریپ فکر می کند که بداند مونیکا را فروخته است؟ دختر را متقاعد کنید تا برای مهمانی کریسمس خود دعوت نامه ارسال کند. چطور است کلینتون – که می داند مونیکا در پرونده شهادتش در لیست شهدا بوده است – به خرید هدایای خود ادامه می دهد؟ اگرچه پیامدهای روشنی برای کمبود بودجه وی برای سکوتش وجود دارد.

این باعث می شود که هنگام تماشا سرم را به دیوار بکوبم. دعوای ACSقسمت پنجم خوب (“آیا شما آنچه را من می شنوم؟”) چیزی دارد. پیچ خوردن این درباره تماشای پیشرو بودن لیندا به عنوان دوست مونیکا است. به خرید بروید و او را به مهمانی ها و غیره دعوت کنید ، حتی زمانی که او برای شهادت در مورد آنچه می داند احضار شده است. اگرچه او همچنان نوارهای کاست (غیرقانونی!) خود را رها می کرد و تماس های آنها را ضبط می کرد. حتی در حالی که او برای جلوگیری از مونیکا از پوشیدن لباس آبی معروف به خشکشویی برای مصاحبه کاری بزرگ خود در Revlon ، به شرمندگی روی آورد. همانطور که شکسپیر می گوید: “یک فرد می تواند لبخند بزند ، لبخند بزند و بدکار باشد.”

IMPEACHMENT EP 5 تصاویر

رفتار کلینتون کمتر بین فردی بود. اما هنوز کاملاً گیج کننده است. روشن در ازای شهادت دروغ ، شغلی را پیشنهاد کنید که رابطه آنها را نفی می کند. اما کلینتون باید این را در جریان دادستانی ویژه کنت بداند ستاره ای که در کتاب مقدس و اکوسیستم آتش نشانان راست گره خورده است. کل ارتش عقاب محافظه کار سعی کرد الاغ او را به دیوار بکوبد. آیا او واقعاً فراموش کرد هدیه اش برای مونیکا چه بود؟ یا واقعا او اینقدر احمق است؟ می دانم او راهی Quid Pro Quoville شد و این کار را منحصراً ادامه داد. زیرا او در عوض چیزی می خواهد؟

IMPEACHMENT EP 5 بوسه بر پیشانی

پیگرد قانونیمطالعه آگنوستیکیسم در مورد انگیزش اعتبار و گناه یا بی گناهی شخصیت جالب ترین ویژگی است. خشم کلینتون هنگامی احساس شد که از او درباره تعهد خود به پیشرفت زنان ، به عنوان مثال (به نظر من) به طور قانونی کشیده شد ، س angerال شد. البته تصویر کابینت او بحث مورد علاقه او در اینجا است. همانطور که او به سرعت به تیم قانونی خود اشاره کرد. اما البته این مانع از این نمی شود که او در زندگی شخصی خود یک شکارچی ، خزنده و/یا شکارچی باشد. رفتار او با مونیکا که یک کارمند بدون حقوق است و به تازگی تحصیلات خود را ترک کرده است گواه این مطلب است.

سپس افرادی مانند متهم او پائولا جونز و خوانیتا برادریک (برای اولین بار در اینجا ظاهر می شوند) وجود دارد. هیچ دلیلی وجود ندارد که به این خلاقیت های شخصیتی اعتقاد داشته باشیم که آنها چیزی جز حقیقت ادعاها نیستند. آنها به رئیس جمهور جونز بیش از حد ساده لوح بود تا بتواند منزوی شود و به نظر می رسید در دیدار با وکلای کلینتون از او س questionsالات صریح جنسی پرسیده شد. و برودریک به سختی تلاش می کند تا یک بازپرس خصوصی راست گرا را وادار کند تا داستان او را تشخیص دهد. بنابراین او آن را دوست ندارد. در همه اینها گیج شده است این زنان چه دلیلی دارند در مورد کاری که کلینتون با آنها کرده است دروغ بگویند؟

IMPEACHMENT EP 5 خوب

شاید سوالی که در اینجا مطرح می شود همان س questionالی باشد که مطرح می شود داستان جنایی آمریکاییاولین فصل از مردم در برابر O.J. سیمپسون: آیا می توان یک فرد اشتباه را قاب بندی کرد؟ ستاره (دن باکدال) و یارانش. به ویژه جکی بنت (دارن گلدشتاین از اوزارک و موضوع) و مایک امیک (کالین هنکس) تا اندازه ای مشتاق نیستند. بدیهی است ، نتیجه تحقیقات به وضوح در ذهن بود. و در تلاش است تا نتایج خود را به طور موثری معکوس کند تا شواهدی از هر شکل احتمالی تخلف پیدا کند. تا آنها را به آنجا بیاورند واکنش بنت وقتی لیندا مونیکا را در مورد دروغ گفتن در شهادتش و کمک به ورنون ضبط می کند. دوست کلینتون ، جوردن ، به او چیزی داد که همیشه محفوظ بود وقتی تیم فوتبال مورد علاقه شما به سوپربول می رسید.

این افراد ، از جمله چهره های وحشتناک Ann Coulter و Susan Carpenter-McMillan. آماده رهایی از شر دشمن این قانون از زنان قربانی محافظت نمی کند. در واقع اتفاق افتاد. است زنان قربانی قانونی برای محافظت هستند! اما آنها در هر شرایطی به جایی که می خواهند می رسند. نتیجه رسوایی لوینسکی ، دنیایی که آنقدر با کلاهبرداری املاک وایت واتر متفاوت است که نتوانستند کلینتون ها را سنجاق کنند ، اثبات می شود.

صحنه را تراژیک تر کردن کل داستان می کند. که یک فیلم کلاسیک معتبر تلویزیونی است: کریسمس طنزآمیز. مهمانی لیندا یک شاهکار کمدی است. از لحظه ای که سر هم اتاقی فقیرش را گاز گرفت. هنگامی که زن سعی کرد در مورد پنیر خود با نشان آلمانی “کریسمس مبارک” که بر روی در آویزان شده بود با حروف مشکی مانند مونیکا تعریف کند ، دوست یهودی او در حال ورود به اردوگاه کار اجباری قطب شمال بود.

و در اینجا حتی بیماری لیندا وجود دارد. در بهترین حالت می توانیم بگوییم که زندگی او قبل از رسوایی به جز دو چیز خالی بود: عشق او به کریسمس و عشق او به دو فرزندش. اما او آنجا بود ، وقتی فرزندانش تزئینات درخت کریسمس را از اتاق زیر شیروانی می آوردند ، منفجر می شد. ناامیدانه به او زنگ می زند (به دنبال توصیه های آشکار مامور مغز متفکر خود لوسیان گلدبرگ) به مونیکا بیاموزید که نظافت لباس آبی را متوقف کند. برای حفظ شواهدی که از آن برای از بین بردن زندگی یک زن جوان استفاده شد.از نظر لیندا به نظر می رسید که در نهایت ، هر موجودی با زغال سنگ پر شده است.

IMPEACHMENT EP 5 فکر می کنم عالی کار می کند.

(درست است: مونیکا در ابتدای قسمت با ستاره آینده CNN جیک تاپر قرار داشت. تاپر با نوشتن کل داستان پس از شکایت رسوایی ، از آن تاریخ استفاده می کند. همه آقایان این لیست.)

شان تی کالینز (theseantcollins) برای تلویزیون بنویسید رولینگ استون، کرکس، مجله نیویورک تایمز، و هر جا که او را داشته باشداو و خانواده اش در کوه یائو زندگی می کنند.

ساعت پیگرد قانونی قسمت 5 در FXدیدگاهتان را بنویسید