آووکادو با نام دیگر


خوش آمدی! در این ماه ما می خواهیم مواردی را که باید برای سلامت خود تمرکز کنید ، برجسته کنیم. گاهی اوقات شامل غذای سالم است که در عین سالم ماندن بدن را تقویت می کند. شما هنوز سزاوار چیزی فوق العاده خوشمزه هستید. و پر از چیزی است که شما می خواهید. بیا برویم!

آووکادو بدون ما

روی یک تکه نان ، مخلوط با سبزیجات دیگر ، یا به تنهایی خورده می شود ، ما واقعاً به بهانه دیگری برای خوردن آووکادو نیاز نداریم. آنها یکی از فوق العاده ترین غذاهای طبیعی هستند که سرشار از انواع ویتامین ها و مواد مغذی هستند. بدون ذکر خوشمزه

آووکادو همچنین حاوی مقدار زیادی پتاسیم است. این الکترولیت اصلی است که به تنظیم مایعات و سلول های بدن شما کمک می کند. این همچنین یک رسانای الکتریکی خوب است که به بدن شما کمک می کند تا سیگنال های خود را به طور مثرتری منتقل کند. واقعیت جالب: آنها همچنین پتاسیم بیشتری نسبت به موز دارند!

قلب منفجر شد

اما این همه ماجرا نیست!

یک آووکادو حاوی حدود 20 درصد از مقدار فولات روزانه شما است. که برای رشد و عملکرد سلول ها ضروری است

برچسب آووکادو

داستان کوتاه؟ آووکادو فوق العاده است!

موضوعات فرعی وبلاگ

آقای گوآک ، دنیای ما

اگر مثل ما هستید ، روز #گوآکامول را با استایل جشن گرفته اید. تقریبا هیچ محدودیتی برای ترکیب بهترین گوآک وجود ندارد. گزینه های سالم عبارتند از:

  • نوعی فلفل سبز مکزیکی
  • فلفل سبز
  • لوبیا سیاه
  • ذرت شیرین
  • کلم پیچ

برای افزودن ضربات دودی حتی می توانید قبل از افزودن آووکادو یا گوجه فرنگی به کاسه ، نصف کنید! گزینه های گواکامول بی پایان است.

guac شما چه چیزی را خاص می کند؟ نحوه تهیه آووکادو را در شبکه اجتماعی به ما اطلاع دهید. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا آن را به منوی خود اضافه کنیم.

آووکا-برو بیرون و آن را خرد کن

هیچ زمان اشتباهی از سال برای لذت بردن از خواص آووکادو وجود ندارد. همچنین همیشه زمان مناسبی برای ارزیابی مجدد رژیم غذایی و ورزش است تا مطمئن شوید که در مسیر درست موفقیت هستید. ما همیشه اینجا هستیم تا به شما در اولویت بندی سلامت خود کمک کنیم. بنابراین با خیال راحت تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید