آموزش شخصی برای من؟


آیا می توانید با این پیام ها تشخیص دهید؟

  • من تازه وارد باشگاه هستم و نمی دانم از کجا شروع کنم.
  • برای استفاده بهینه از زمان تمرین در باشگاه ، به توصیه هایی نیاز دارم.
  • به فلات رسیدم و از کارهای روزمره ام خسته شده بودم.

آیا شبیه شماست؟ آموزش شخصی ممکن است راه حل شما باشد. شاید تا به حال به آن فکر نکرده اید. اما در هر قدمی از مربیان شخصی در سالن بدنسازی Corpus Christi ما حضور دارند. هم مبتدیان ورزشگاه و هم ورزشکاران نخبه می توانند با هدایت یک مربی مجرب از یک شروع جدید بهره مند شوند.

آیا آماده شروع بازی تناسب اندام خود هستید؟ در اینجا چیزی است که می توانید از آموزش شخصی انتظار داشته باشید.

تجربه

مربیان شخصی متخصصان تناسب اندام هستند که آماده به اشتراک گذاشتن دانش خود هستند. هدف آنها این است که مطمئن شوند به اهداف تناسب اندام خود رسیده اید. آیا وزن کم کنم سلامت بهتر یا توده عضلانی بیشتر

وقتی برای اولین بار با یک مربی شخصی ملاقات می کنید او وقت می گذارد تا بشنود و بفهمد که می خواهید در ورزشگاه به چه چیزی برسید. سطح آمادگی جسمانی فعلی خود را ارزیابی کنید. و بیاموزید که از کدام فعالیت های تناسب اندام بیشتر لذت می برید.

عمل

مربی شخصی شما به شما کمک می کند تا یک برنامه عملی برای دستیابی به موفقیت تدوین کنید. بستگی به سطح آمادگی جسمانی و اهداف شما دارد. شما یک روال معمول پیدا خواهید کرد که ترکیبی از زمان تمرین م effectiveثر و مفید است.

شما باید از ابتدا شروع کنید – یا به دنبال راهی جدید برای شروع سوخت و ساز بدن خود هستید؟ مربیان شخصی می توانند ایده های جدیدی برای شروع یا شکستن آن فلات ارائه دهند ، دیدگاه های جدید همیشه کمک می کند!

انگیزه

احساس دلسردی می کنید؟ مربی شخصی شما یک قهرمان تناسب اندام است که به شما کمک می کند با حمایت و الهام چشم به پاداش داشته باشید.

مسئولیت

وقتی احساس سستی یا کج شدن می کنید مربی شخصی شما به شما کمک می کند تا به اهداف خود برسید!

نتیجه

مهم نیست اهداف تناسب اندام و ترجیحات ورزشی شما چیست. شما می توانید نتایج را از آموزش های تک به تک انتظار داشته باشید.

برای بهبود سلامتی و تندرستی تعهد لازم است. آن را گرفتیم گاهی سخت است اما مربیان شخصی در Freedom Fitness طرفداران تناسب اندام شما هستند. آماده آموزش ، بسیج و تشویق شما برای موفقیت است.

اولین قدم را بردارید ، یک مکان تناسب اندام در نزدیکی خود پیدا کنید و درباره آموزش های شخصی در Corpus Christi بیشتر بیاموزید.

دیدگاهتان را بنویسید