آموزش در جزئیات؛ راهی برای کسب درآمد بالا


آموزش جزئیات خودرو و یادگیری این مهارت می تواند سود و درآمد بالایی برای مردم به همراه داشته باشد. زیرا امروزه دیتیلینگ خودرو بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و مردم بیش از هر زمان دیگری از خدمات دیتیلینگ استفاده می کنند.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بازار لوازم خودرو، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپپرس، آموزش دیتیلینگ خودرو به معنای یادگیری عمیق و جامع اصول نظافت خودرو، جدید و درخشان ساختن آن مانند روزهای اول است. یک دلال (کسی که ماشین می‌شوید) می‌تواند از طریق این شغل درآمد بالایی داشته باشد، به شرطی که مهارت کافی داشته باشد. زیرا مردم همیشه برای خودروی خود به یک دلال حرفه ای نیاز دارند.

دیتیلینگ خودرو چیست و چه مراحلی دارد؟

به مجموعه خدماتی که در قالب شستشوی عمیق و زیباسازی بدنه و فضای داخلی خودرو انجام می شود، دیتیلینگ خودرو می گویند. دیتیلینگ به معنای بازیابی، احیا و بازگرداندن رنگ بدنه و فضای داخلی کابین است. بنابراین چیزی بیش از یک کارواش معمولی است. این فرآیند به کمک مجموعه ای از ابزارهای تخصصی انجام می شود تا زیبایی خودرو دوچندان شود و در عین حال به خودرو آسیبی وارد نشود. به همین دلیل کیفیت بالای تجهیزات جزئیات بسیار مهم است. تجهیزات مورد نیاز برای جزئیات خودرو شامل موارد زیر است:

  • انواع دستگاه پولیش دوار، اوربیتال و هیبریدی
  • انواع کمپرسورهای بی صدا
  • انواع پد
  • کارواش سیار و بخار
  • انواع خشک کن وکیوم و مادون قرمز
  • ضخامت سنج رنگ

آموزش در جزئیات

دیتیلینگ خودرو در دو مرحله داخلی و خارجی انجام می شود. جزئیات داخلی به معنای استفاده از تکنیک هایی برای تمیز کردن فضای داخلی کابین است. مانند بخارشوی، جاروبرقی و غیره. نحوه عملکرد آن در این مرحله کاملاً به نوع پوشش داخلی خودرو بستگی دارد. جزئیات بیرونی به معنای زیباسازی و تکمیل بدنه خودرو است. دیلیتر در این مرحله خطوط و خراش های سطحی ناشی از گذشت زمان بر روی بدنه خودرو را برطرف می کند. انجام این کار باعث براق و براق شدن خودرو می شود.

آموزش جزئیات و ورود به دنیای جذاب دیتیلینگ خودرو

در دوره آموزشی به تفصیل کلیه دروس از صفر تا صد به متقاضی آموزش داده می شود. کارآموزان هیچ محدودیتی برای ورود به این حرفه ندارند. در ابتدا، این افراد می توانند کار خود را به عنوان یک مؤسسه سیار یا فروشگاه شروع کنند. با شروع دوره آموزشی دیتیلینگ، افراد می توانند وارد دنیای جذاب دیتیلینگ خودرو شده و به یک دیتیل کار حرفه ای با درآمد بالا تبدیل شوند.

یکی از بهترین دوره های آموزشی اتو دیتیلینگ در گنجی در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است. گنجی پاشا همواره از به روزترین متدهای روز دنیا در جزئیات خودرو و آموزش کارآموزان استفاده می کند. همچنین با پشتیبانی تخصصی تا پایان کار از شاگرد حمایت می کند. علاوه بر این، تمام ابزار لازم برای شروع کار در اختیار شاگرد قرار می گیرد. همچنین پس از گذراندن دوره، کارآموز می تواند تجهیزاتی را با تخفیف بسیار ویژه برای راه اندازی کسب و کار خود خریداری کند.

لیست قیمت برخی از تجهیزات دیتیل خودرو در گنجی به شرح زیر است:

آموزش در جزئیات

انتهای پیام/

مربوط به: گنج پخش

برای دسترسی سریعتر: