آمریکا فعال را با هم بسازید


گروهی در حال انجام تای چی در پارک

ورزش منظم یکی از مهمترین کارهایی است که افراد می توانند برای حفظ سلامت خود انجام دهند. اشتیاق می تواند به افراد کمک کند بلافاصله بعد از هر فعالیت احساس بهتری داشته باشند. و ورزش منظم می تواند خطر بیماری های مزمن و مرگ زودرس را کاهش دهد.

اگرچه ورزش به خوبی شناخته شده است اما بسیاری از افراد میزان توصیه شده ورزش را انجام نمی دهند. جمعیت کم درآمد در مقابل جمعیت پردرآمد افرادی که سیاه پوست یا اسپانیایی زبان بودند در مقایسه با سفیدپوستان غیر اسپانیایی و ساکنان روستایی در مقایسه با مناطق شهری ، میزان فعالیت بدنی کمتری داشتند. ما می دانیم که نابرابری سیستماتیک در فرصت حرکت بدن وجود دارد که منجر به این نابرابری ها می شود.به

در پاسخ به سطح پایین فعالیت بدنی در ایالات متحده و مزایای زیاد فعالیت بدنی. در ژانویه 2020 ، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها راه اندازی شد علاقهمند ملت سالماین یک تلاش ملی است که هدف آن کمک به 27 میلیون آمریکایی برای فعال شدن بیشتر فیزیکی تا سال 2027 است. این ابتکار از دسترسی برابر و فراگیر به فرصتهای ورزش برای همه حمایت می کند. صرف نظر از سن ، نژاد ، تحصیلات ، وضعیت اقتصادی و اجتماعی وضعیت ناتوانی ، گرایش جنسی یا موقعیت جغرافیایی.

چگونه می توانیم سطح فعالیت بدنی را در ایالات متحده افزایش دهیم؟

نشانگر 7 پیکان متناوب چپ و راستافراد فعال ، ملت سالم یک رویکرد جامع و مبتنی بر شواهد برای بهبود تناسب اندام با ارتقاء سطح محلی ، قبیله ای ، ایالتی و ملی ارائه می دهد. استراتژی م effectiveثر همراه با آژانس های فدرال و دیگر سازمان های ملی (شکل را ببینید) ، هر استراتژی Active People ، Healthy Nation را می توان برای حمایت برابر و فراگیر از فرصت های تناسب اندام طراحی کرد. جوامع می توانند استراتژی هایی را برای افزایش فعالیت بدنی متناسب با زمینه محلی خود انتخاب کنند. از جمله نیازها و ترجیحات اعضای جامعه و دارایی های جامعه.

چگونه می توانم درگیر شوم؟

همه در افزایش فعالیت بدنی نقشی دارند. اعم از افراد ، سازمانها و قهرمانان جامعه. با پیوستن به افراد فعال ، ملت سالم ، شما و/یا سازمان خود بخشی از یک ابتکار ملی می شوید. و می تواند به افزایش فعالیت بدنی در ایالات متحده کمک کند. کاهش هزینه های پزشکی محله ای برای پیاده روی ایجاد کنید از اقتصاد محلی ، افراد ، خانواده ها و جوامع خود حمایت کنید.

عضویت آسان است! از افراد مشتاق دیدن کنید ملت سالم به صفحه وب بپیوندید و روی دسته مناسب کلیک کنید: افراد تأثیرگذار ، سازمانها یا قهرمانان جامعه. آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا اسپانسر شوید. چندین مزیت دارد ، از جمله:

  • دسترسی به منابع و اطلاعات از طریق خبرنامه ماهانه افراد ملت سالم.
  • دریافت نشان وب سایت پیام های رسانه های اجتماعی و سایر منابع برای کمک به انتشار خبر در مورد کار شما و حمایت شما از ابتکار.
  • با شبکه ای از افراد ، سازمان ها و حامیان حمایت از افراد فعال ، ملت سالم در سطح ملی ، قبیله ای ، ایالتی و محلی ارتباط برقرار کنید.

چه می توانم بکنم

حامیان مالی برای حمایت از افراد فعال ، ملت سالم ، و شما نیز می توانید اقدام کنید! در اینجا چند نمونه از آنچه سایر مشارکت کنندگان در اختیار دارند ذکر می شود. این کار انجام شد و چگونه می توانید درگیر شوید.:

  • افراد تأثیرگذار ، سازمان ها و قهرمانان با استفاده از رسانه های اجتماعی پست گذاشته اند #پپل فعال درباره نحوه انجام این کار بیشتر بدانید. خبر را پخش کنیدبه
  • N.S. انجمن دولت Maricopa از طریق اولین اعلامیه افراد فعال خود ، اعلامیه ملت سالم ، نشان دهنده تعهد به حمل و نقل فعال و افزایش فعالیت بدنی در جوامع آنها است. میتونی دانلود کنی قالب اعلامیه و با مقامات منتخب کار کنید تا در فینال جامعه خود واجد شرایط شوید!
  • گروه تغذیه ، ورزش و چاقی داخلی CDC در حال حاضر 61 گیرنده را در ایالت ها و جوامع سراسر کشور برای ایجاد کمک هزینه می کند مسیرهای مناسب فعالیت به مقاصد روزانهاین بر اساس استراتژی های مبتنی بر شواهد برای افزایش فعالیت های بدنی توصیه شده توسط گروه ویژه خدمات پیشگیرانه جامعه ایالات متحده است. پروژه ها بر اساس جامعه متفاوت است. و ممکن است شامل مسیرهای ارتباطی مانند مسیرهای پیاده روی ، مسیرهای دوچرخه باشد. و حمل و نقل عمومی به مقاصدی مانند خانه ، مهد کودک و آموزش پیش دبستانی ، مدارس ، محل کار ، پارک ها یا مراکز تفریحی. جامعه تأمین شده محل زندگی و مشارکت شما!
  • شبکه تحقیق و ارزیابی سیاست های تمرینی (PAPREN) یک شبکه با بودجه CDC است که شرکای مختلف را گرد هم می آورد تا محیطی را به حداکثر برساند که فعالیت بدنی را به حداکثر می رساند. و شواهد و ابزارهایی را ارائه می دهد که ایالت ها و جوامع می توانند از آنها برای راهنمایی تصمیمات سیاستی برای ترویج ورزش استفاده کنند. در مورد پپرن بیشتر بیاموزید به سرعت یا بازدید کنید وب سایت PAPREN پیوستن به شبکه ای از محققان ، برنامه ریزان ، مهندسان ، سیاست گذاران مدیر منطقه سبز متخصص سلامتی متخصصان تناسب اندام و تناسب اندام و دیگران

شاخص تناسب اندام آمریکا با افراد فعال ، ملت سالم چگونه کار می کند؟

ابزارهایی مانند American Fitness Index اطلاعاتی را که تصمیم گیرندگان و شرکا می توانند هنگام ایجاد برنامه هایی برای بهبود آمادگی جسمانی در جوامع خود استفاده کنند ، ارائه دهید.به جامعه می تواند اطلاعات را مرور و به اشتراک بگذارد و از طریق فرایند مشارکت برابر جامعه برای تعیین جایی که باید توجه شود. وقتی متوجه شدید و مشخص می کنید که کجا می خواهید کار کنید. جامعه می تواند از افراد فعال ، ملت سالم استفاده کند استراتژی م effectiveثر تمرکز خود را محدود به اقداماتی کنند که می خواهند برای تقویت شیوه زندگی فعال خود انجام دهند.

مراجعه کنید

  • Fulton JE ، Buchner DM ، Carlson SA و همکاران CDC’s Active People ، Healthy Nation.SM: ایجاد آمریکا فعال با هم ، مجله تناسب اندام و سلامت. 2018 ؛ 15 (7): 469-473. doi: 10.1123/jpah.2018-0249
  • Schmid TL ، Fulton JE ، McMahon JM ، Devlin HM ، Rose KM ، Petersen R. استراتژی تمرین پیشنهادی که کار می کند: افراد فعال. کشور سالمSMمجله ورزش و سلامت. 2021 ؛ 18 (4): 352-356. doi: 10.1123/jpah.2020-0656

سلب مسئولیت: یافته ها و نتیجه گیری در این گزارش از نویسندگان است و لزوماً نشان دهنده موضع رسمی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیست.

نویسنده:

کن رز، MPA ، رهبر شعبه ، شاخه ورزش و سلامت ، بخش تغذیه ، ورزش و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

امیلی اوسری ، دکترای تخصصی ، اپیدمیولوژیست، زمینه ورزش و سلامتی، بخش تغذیه ، ورزش و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری؛ LCDR خدمات بهداشت عمومی ایالات متحده

کیتلین گراف ، MSW ، MPH ، هماهنگ کننده پروژه ، مشاوره McKing/زمینه ورزش و سلامتی، بخش تغذیه ، ورزش و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

فیس بوک: گروهبان

توییتر: CDC_DNPAO

#افراد فعالدیدگاهتان را بنویسید