آمار کروناویروس: ردیابی اپیدمی در نیویورک


از آغاز همه گیری ، اتاق خبر WNYC/Gothamist با استفاده از داده ها برای شکل دادن به پوشش COVID-19 ، ما صفحه آمار COVID-19 خود را اصلاح کرده ایم و مهمترین معیارها را در سال دوم همه گیری برجسته کرده ایم: واکسن ها ، انواع مختلف و روندهای اخیر. در شهر نیویورک

در اینجا می توانید نسخه آرشیو شده طرح اصلی را پیدا کنید. WNYC/Gothamist تلاش های بزرگ جیک دوبکین ، کلاریسا دیاز و زاک گوتهرر کوهن را ستایش کنید. برای حفظ این صفحه آماری در 16 ماه اول

ردیاب COVID ما را برای مدارس NYC در اینجا بررسی کنید.

معیارهای متفاوتی در این صفحه می خواهید؟ لطفا سوالات یا نظرات خود را به [email protected]

آخرین روندها

این نمودارها آمار اصلی کروناویروس شهر نیویورک در 90 روز گذشته را نشان می دهد. و مرگ و میرها از زمان شروع قرنطینه همه گیر در مارس 2020 ، اما پس از رسیدن به دره در ژوئن در پایین ترین سطح خود قرار دارند. نرخ مثبت نیز افزایش یافت. توسط متغیر دلتا هدایت می شود این شهر در 14 آگوست یک میلیون مورد ابتلا به کروناویروس داشت که هم بستری شدن و هم مرگ و میر در حال افزایش بود.

این نقشه با توجه به نرخ مثبت آن نشان می دهد که کرونا اخیرا کجا شکوفا شده است. نرخ مثبت تعداد آزمایش هایی را که برای نشان دادن عفونت برمی گردند اندازه گیری می کند. مثبت بودن بالا می تواند به شما این حس را بدهد که ویروس در کجا سریعتر پخش می شود. اما این میزان عفونت/میزان گسترش نیست. نرخ مثبت بالا – بیشتر 5 — – هنوز می توان به مکانهایی که به اندازه کافی آزمایش شده اند تا از موارد شدید اما نه خفیف خبر بدهند ، علامت دهم ، تا 23 سپتامبر ، موارد مثبت در بسیاری از مناطق شهر افزایش یافته است. شهردار در 2 اوت گفت که شهر دیگر از نقاط مثبت برای هدایت تصمیمات سیاست استفاده نمی کند.

این نقشه بستری شدن ها در 28 روز گذشته را نشان می دهد. نرخ بستری شدن در مناطقی از شهر که افراد کمتر واکسینه شده بودند بیشتر بود.

اکثر داده های شهر نیویورک با تاخیر سه روزه منتشر شد. اطلاعات مربوط به آخرین روز معمولاً موقتی است. وقتی داده ها برای تاریخ قدیمی تر بازگو می شوند ، وزارت اطلاعات را اصلاح می کند. بنابراین ، اعداد هر روز ممکن است در طول زمان کمی تغییر کند.

واکسیناسیون

ایمنی گله زمانی اتفاق می افتد که بیماریهای عفونی به دلیل محافظت بالای جامعه دیگر نمی توانند گسترش یابند. هدف برای COVID-19 ناشناخته است ، اما برخی کارشناسان می گویند زمانی می توان به آن دست یافت که 70-85 of از محله ها ، شهرها ، ایالت ها یا کشورها در برابر عفونت مصون باشند. شهر نیویورک آمار واکسن را در وب سایت وزارت بهداشت و سلامت روان حفظ می کند.

کمپین واکسیناسیون شهر نیویورک با سکسکه شروع می شود این امر عمدتاً به دلیل آب و هوای نامساعد و محدودیت واکسن های Moderna و Pfizer است. همچنین پیشرفت های دیجیتالی و دسترسی نابرابر به سیستم های دوستیابی آنلاین برای نیویورک های قدیمی مانع پیشرفت شده است. که در آن افسران تیراندازی را در اولویت قرار دادند این نسخه بر روی کدپستی غنی و کم تنوع در روزهای اولیه تمرکز دارد. نرخ واکسیناسیون هنوز برحسب محله متفاوت است ، از 40 درصد در مناطق بروکلین تا 100 درصد در مرکز شهر. داده های منتشر شده توسط شهر نشان می دهد که نیویورکی های واکسینه شده فقط 1 درصد از موارد و مرگ و میر ناشی از COVID-19 را تشکیل می دهند. بین ژانویه تا اواسط ژوئن ثبت شده است.

تعداد مسابقات در روز در اواخر فوریه به شدت افزایش یافت. این تا حدی به دلیل تأیید واکسن جانسون و جانسون در 27 فوریه بود. تعداد دریافت کنندگان جدید پس از اواخر مارس افزایش یافت. از آنجا که ویژگی های جدید برای افراد بالای 50 سال ، هزاره ها باز است. و افراد بالای 16 سال. جهش مشابهی پس از تأیید واکسن برای نوجوانان در 10 مه رخ داد.

در 16 اوت ، نیویورکی های دارای نقص ایمنی ، دوز سوم واکسن COVID-19 را دریافت کردند و در 22 سپتامبر ، اداره غذا و دارو ، دوز تقویتی را برای افراد مسن تمدید کرد. افرادی که در معرض بیماری های جدی هستند و افرادی که شاغل هستند شانس خود را برای ابتلا به این ویروس افزایش می دهند ، مانند معلمان و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

تقاضا پس از هر دور توسعه افزایش و کاهش می یابد. این الگو معمولاً در کمپین های واکسیناسیون است. فعال ترین افراد برای واکسیناسیون عجله می کنند. تنها مردد را رها می کند مردم غیرقابل دسترسی هستند یا کسانی که منابع لازم برای بازدید از سایت های تولید واکسن را ندارند خاتمه فدرال واکسن جانسون و جانسون (13 تا 23 آوریل) نیز منجر به خروج آن شد ، اگرچه علت (لخته غیر طبیعی خون) در نهایت مشخص شد. بسیار نادر. در 12 ژوئیه ، FDA همچنین واکسن جانسون و جانسون را به تعداد کمی از موارد سندرم گیلن باره. که یک بیماری عصبی است و همچنین لخته شدن خون غیرطبیعی گیلن باره بسیار نادر است ، تنها 100 مورد با بیش از 12 میلیون دوز واکسن جانسون و جانسون گزارش شده است.

نظرسنجی های ملی حاکی از کاهش اعتماد به نفس واکسن های جانسون و جانسون است. اما هنوز برای ضربه های Pfizer و Moderna بالا است.

پس از خودداری از واکسیناسیون در ابتدای تابستان امسال تعداد افرادی که اولین واکسیناسیون خود را دریافت کردند افزایش یافت. از کمتر از 8200 دریافت کننده جدید در روز در 10 ژوئیه تا بیش از 13400 در هفته 14 سپتامبر ، زمان نشان می دهد که آیا مشوق های نقدی ، بخشنامه ها و سایر تصمیمات سیاستی برآورده خواهد شد یا خیر. چگونه بر میزان واکسیناسیون تأثیر می گذارد؟ در مقایسه با ترس عمومی فزاینده دلتا ، تا 24 آگوست ، بیش از 100،000 نیویورکی یک کارت نقدی پیش پرداخت 100 دلاری دریافت کردند. برای گرفتن اولین بار

در حالی که مقامات شهری ، ایالتی و فدرال واکسن هایی را علیه COVID-19 تهیه کرده اند. به میلیون ها نفر اما هنوز شکاف های بزرگی برای برخی از گروه های اصلی جمعیت شناختی وجود دارد.

به طور متوسط ​​، حدود 79 درصد از مردم نیویورک بالای 55 سال کاملاً واکسینه شده اند. اما این هنوز تقریباً 12 درصد کمتر از نرخ در بریتانیا است. قدیمی ترین نیویورکی ها عقب هستند و کمتر از 60 درصد از افراد بالای 85 سال به طور کامل واکسینه شده اند. رنگ نیویورکی ها هنوز واکسینه نشده اند. در حالی که نرخ واکسیناسیون برای نیویورکی های اسپانیایی بیشتر از سفیدپوستان است.

بر اساس آخرین داده های شهر ، تقریبا 69 درصد از کودکان 12 تا 17 ساله در برابر کووید -19 واکسینه شده اند. حد اقل یک بار کودکان زیر 12 سال واجد شرایط نیستند.

شهر نیویورک در موج اول و دوم ویروس کرونا با تعداد زیادی از مواجهه های طبیعی مواجه شد. این مصونیت طبیعی ، همراه با حفاظت ارائه شده توسط راه اندازی واکسن ، تعداد موارد را کاهش داده است. بستری شدن و مرگ

انتظار می رود ایمنی طبیعی و مبتنی بر واکسن چندین ماه ادامه یابد. اگر سالها نباشد بر اساس مطالعات اولیه اما گونه های جدید تمایل دارند از مصونیت طبیعی که در دوره بهبودی گذشته دیده می شود ، فرار کنند. به احتمال زیاد سپرهای واکسن سالم هستند.

مدلهای مختلف

ویروس ها مانند میکروب ها یا ارگانیسم های ژنومی جهش می یابند. گونه های ویروس کرونا تهدیدی برای کسانی است که واکسینه نشده اند تا زمانی که میزان عفونت به صفر برسد.

متغیرهای دلتا در ماه های اخیر تسخیر شده اند. در حال حاضر 99 درصد از کل موارد بین 5 سپتامبر تا 11 سپتامبر رتبه بندی شده است. این شهر همچنین یک نوع B.1.621 ، معروف به “mu” ، توسط سازمان بهداشت جهانی برای ردیابی آن اضافه کرده است. این نژاد کلمبیایی است که در اروپا یک نوع جالب در نظر گرفته می شود.

تا کنون واکسن COVID-19 قادر به مقاومت در برابر همه اشکال در مطالعات آزمایشگاهی است اگرچه تحقیقات جدید نشان می دهد که این واکسن ها ممکن است در برابر عفونت های ناشی از انواع دلتا م effectiveثر نباشند. بستری شدن و مرگ و میر برای کسانی که کاملاً واکسینه شده اند کم است.

بیماری همه گیر نیویورک در طول زمان

این نمودارها نشان می دهد که چگونه موارد و بستری شدن در تمام مناطق شهری و شهرها تکامل یافته است.

شیوع COVID-19 در نیویورک ، نیوجرسی و کانکتیکات

موج دوم ایالت در مقایسه با موج اول ، بخش هایی از نیویورک در خارج از پنج کلانشهر را به شدت تحت تأثیر قرار داد. این فرمت برای نیوجرسی و کانکتیکات نیز صدق می کند. با در دسترس قرار گرفتن واکسن ، تعداد موارد و مرگ و میر در هر سه ایالت به طور چشمگیری کاهش یافته است. اگرچه اولین واکسن بهبود یافته است ، اما تا 23 سپتامبر ، شیوع جامعه در همه شهرستانها در منطقه سه ایالت بالا بود. کل منطقه را برای آشکارسازی داخلی داخلی بالاتر از آستانه CDC قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید