آغاز سی و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی با سه بازی/ پیروزی مس و سپاهان نوین – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سی و پنجمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی کشور در دسته آقایان عصر امروز شنبه نهم مهرماه با برگزاری سه دیدار در شهرهای مختلف آغاز شد. در این رقابت ها ۱۲ تیم حضور دارند و مسابقات در دو دور برگزار می شود.

ستارگان نوین برازجان، گیتی پانساد اصفهان، فولاد مبارکه سپاهان، پیکان سبزوار، پرواز هوانیروز، صنعت مس کرمان، زاگرس اسلام آباد غرب، نفت و گاز گچساران، فولاد سپاهان نوین، زغال سنگ طبس، پدافند رعد و نیروی زمینی ۱۲ شهید شاملی کاز حضور دارند. در این دوره مسابقات لیگ هندبال برگزار می شود.

اما در اولین روز از هفته اول این رقابت ها سه دیدار برگزار شد. فولاد نوین اصفهان در اولین دیدار لیگ به استقبال پیکان سبزوار رفت و مقابل این تیم با نتیجه ۳۲ بر ۲۳ به برتری رسید. زاگرس اسلام آباد غرب در دیداری دیگر امشب به مصاف تیم هندبال مس کرمان رفت که با نتیجه ۲۹ بر ۳۸ مغلوب میهمان خود شد.

در آخرین جلسه هفته با یک ساعت و نیم تاخیر در شهرستان دشتستان برگزار شد. تیم نخلستان دشتستان به مصاف تیم دفاع رعد رفت. این دیدار نیز با تساوی ۲۵ بر ۲۵ به پایان رسید تا اولین تساوی در لیگ به ثبت برسد.

نتایج کامل هفته اول شنبه ۹ مهرماه به شرح زیر است:

* سپاهان نوین اصفهان ۳۲ – پیکان سبزوار ۲۳
* زاگرس اسلام آباد غرب ۲۹ – صنعت مس کرمان ۳۸
* نخلستان دشتستان ۲۵ – دفاع تندر ۲۵

فردا یکشنبه ۱۹ مهرماه و در دومین روز از هفته اول سه دیدار در شهرهای اصفهان و کازرون برگزار می شود.

برنامه دیدارهای فردا یکشنبه ۱۹ مهرماه به شرح زیر است:

* ذوب آهن سپاهان اصفهان – ذغال سنگ طبس (۱۶:۰۰)
* پرواز هوانیروز اصفهان – نفت و گاز گچساران (۱۶:۰۰)
* نیروی زمینی شهدای شمالی کازرون – گتی پسند اصفهان (۱۶:۰۰)