آغاز روند درمان ملی پوشان پس از بازگشت به ایران – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، تیم منتخب کشتی کشورمان که به تازگی با کسب ۴ مدال طلا، ۴ نقره و ۲ برنز به عنوان قهرمان رقابت های بین المللی کشتی جام تورلیخانوف قزاقستان و رنکینگ اتحادیه جهانی دست یافته بود، روز گذشته وارد تهران شد.

البته میثم دلخانی یکی از کارگران خارجی اعزامی به قزاقستان در این نبردها از ناحیه مچ و آرنج آسیب دید و نتوانست به مبارزه خود ادامه دهد. وی پس از بازگشت به تهران گفت: در حال حاضر در انتظار انجام آزمایشات لازم و ام آر آی نمی توان در مورد میزان مصدومیت اظهار نظر کرد، فقط امیدوارم مشکل خاصی وجود نداشته باشد.

قزاقستانی که در نیمه نهایی جام تورلیخانوف قزاقستان مصدوم شد و نتوانست جواز حضور را کسب کند، گفت: قبل از فینال از ناحیه آرنج مصدوم شدم و به همین دلیل نتوانستم به بازی ادامه دهم.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در پایان رقابت های جام تورلیخانف قزاقستان در اوزان ۵۵، ۶۰، ۷۲ و ۸۷ کیلوگرم توسط پویا دادمرز، علیرضا نجاتی، محمدرضا گرایی، رامین طاهری به مدال طلا دست یافت. پویا ناصرپور، پژمان پشتم، مهدی فلاح و امین میرزازاده نیز در اوزان ۶۰، ۸۲، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم به مدال نقره دست یافتند و محمدرضا مختاری و علی اکبر یوسفی نیز در اوزان ۷۷ و ۱۳۰ کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند. بدین ترتیب تیم ایران با ۱۸۵ امتیاز به مقام قهرمانی رسید و تیم های قزاقستان و ازبکستان با ۱۶۵ و ۱۰۸ امتیاز دوم و سوم شدند.