آشنایی همراه خود رقیب فلز| الفیصلی عربستان تیمی گمنام را انتخاب کنید و انتخاب کنید جستجو در شگفتی در لیگ قهرمانان


به گزارش خبرگزاری فارس، پرونده مسابقات مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ در جهان غرب به میزبانی عربستان بسته شد.

فلز خوزستان شناخته شده به عنوان یکی اجتناب کرده اند ۲ مشاور کشورمان راهی مرحله ۱ هشتم باقی مانده لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید رقیب گروه الفیصلی عربستان شد.

سپاهان تولید دیگری مشاور کشورمان {در این} رقبا ها نتوانست به مرحله حذفی راه پیدا تدریجی. همه وقت استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرسپولیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولید دیگری نمایندگان کشورمان همراه خود گروه های سرشناس عربستانی رقیب می شدند با این حال این بار تیمی گمنام اجتناب کرده اند این ملت رقیب فلز شده است.

* الفیصلی گروه گمنام سعودی

وقتی اجتناب کرده اند فوتبال عربستان صحبت می کنیم ۴ گروه غول پیکر این ملت به افکار فوتبال دوستان خطور می تدریجی. الهلال اولین نامی است کدام ممکن است در افکار ما می آید چون همراه خود ۴ قهرمانی پرافتخارترین تجهیزات گلف فوتبال آسیا به شمار می آید.

الاتحاد عربستان همراه خود ۲ قهرمانی آسیا تولید دیگری گروه سرشناس سعودی به شمار می آید. النصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید الاهلی هم تولید دیگری گروه های celeb عربستان هستند.

با این حال الفیصلی تیمی گمنام است کدام ممکن است {در این} فصل {به دلیل} عدم کسب جواز ماهر اجتناب کرده اند سوی تجهیزات گلف هایی بزرگی مثل النصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید الاهلی احتمال به این گروه سعودی روی آورد به همان اندازه همراه خود وجود قرار تکل در کلاس یازدهم جدول لیگ عربستان با این حال همراه خود قهرمانی در جام پادشاه عربستان جواز حضور در آسیا را کسب تدریجی.

*گروه با بیرون خوشحال از را انتخاب کنید و انتخاب کنید جویای عنوان در آسیا

همراه خود به نظر می رسید به کارنامه این گروه عربستانی متوجه می شویم الفیصلی تنها منصفانه بار در سال ۲۰۰۹ قهرمان لیگ برتر عربستان شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیچ قهرمانی عکس در رقبا های لیگ نیاورده را انتخاب کنید و انتخاب کنید جزو گروه های گمنام را انتخاب کنید و انتخاب کنید متوسط این ملت به شمار می آید.

-تمام افتخارات الفیصلی به رئوس مطالب زیر است:

*جام پادشاه عربستان:

قهرمانی: منصفانه (۲۰۲۱)

نایب قهرمانی: منصفانه (۲۰۱۸)

*سوپر کاپ:

قهرمانی: ۰

نایب قهرمانی: منصفانه (۲۰۲۱)

*لیگ دسته اول عربستان:

قهرمانی: منصفانه (۲۰۰۹)

نایب قهرمانی: منصفانه (۲۰۰۵)

*لیگ دسته دوم عربستان:

قهرمانی: منصفانه ( ۲۰۰۲-۲۰۰۳)

*لیگ دسته سوم:

نایب قهرمانی: منصفانه ( ۲۰۰۰)

همراه خود به نظر می رسید به کارنامه حضور گروه سعودی در لیگ قهرمانان آسیا این گروه برای اولین بار {در این} فصل در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نمایندگی کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیش اجتناب کرده اند این تخصص حضور در چنین مسابقاتی را نداشته است.

*تعیین مقدار کار کردن الفیصلی در مرحله گروهی

همراه خود به نظر می رسید به کار کردن الفیصلی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ متوجه می شوید این گروه سعودی منصفانه گروه متوسط است. 

الفیصلی در ۶ تفریحی شخصی تنها ۲ برد کسب کرده است. ۳ جذب می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه باخت حاصل کار تولید دیگری تفریحی های گروه سعودی در مرحله گروهی به شمار می آید.

الفیصلی در مجموع ۶ تفریحی تنها ۹ امتیاز کسب کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴ گل خورده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵ گل زده است. این گروه اجتناب کرده اند گروه E به مرحله ۱ هشتم رسید.

همراه خود به نظر می رسید به داده های آماری را انتخاب کنید و انتخاب کنید افتخارات این گروه سعودی به تذکر نمی رسد شاگردان نکونام مقابل این گروه عربستانی کار سختی داشته باشند. وضعیت برگزاری مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است خاص نشده ولی کشورهای عربستان، ازبکستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید امارات کاندیدای میزبانی اجتناب کرده اند این مسابقات شدند.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول سریع کنید