آرون قاضی می خواهد تا آخر عمر با یانکی ها بماند


بوستون – آرون قاضی به صراحت اعلام کرد که آینده خود را در کجا می بیند و پیش از مهلت آژانس رایگان به زرادخانه نهایی خود می رود.

داور پس از باخت نهایی 6-2 یانکی ها در این فصل در فصل جاری مقابل Red Sox در بازی wildcard AL در روز سه شنبه در Fenway Park گفت: “من می خواهم مادام العمر یانکی ها باشم.” “من می خواهم تا پایان دوران حرفه ای راه راه بپوشم. شما هرگز نمی دانید آینده برای شما چه خواهد بود. مهم نیست چه برعکس اتفاق می افتد با قراردادها و معاملات خارج از کنترل من “

قاضی یک سال آخر داوری دارد تا به بلوغ برسد تا نماینده مستقل شود. و وقتی از او پرسیدند که آیا این یک وسیله مهم برای آینده او است؟ تنبل ایستاد و گفت: “من حدس می زنم شما می توانید این را بگویید.”

قاضی هارون
چارلز ونزلبرگ/نیویورک پست

او پس از هومر آنتونی ریزو ، یک نفره در زمین را با یکی از شش تیم برتر شکست داد ، سپس با شلیک جانکارلو استانتون از گرین هیولا به خانه فرستاده شد ، اما داور در دور دوم بیرون رانده شد. و مجمع یانکی ها

این بهترین شانس یانکی ها برای بازگشت به بازی بود. همانطور که داور شانس دیگری برای کسب عنوان قهرمانی را از دست داد ، از دست رفت.

داور در مورد بازی برای یانکی ها گفت: “این افتخار باورنکردنی بود.” “هیچ مکان بهتری برای بازی وجود ندارد. من برای تیم فداکاری زیادی کرده ام. و آنها قربانی کردند تا این فرصت را به من بدهند. من می خواهم شما را اینجا به خانه ببرم شما هرگز نمی دانید آینده در اینجا چه خواهد شد. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

دیدگاهتان را بنویسید