آتش سوزی در کارخانه مبل سازی در شهرک صنعتی پرند/ ۳۰ ماشین آتش نشانی مشغول عملیات اطفای حریق هستند.


به گزارش خبرگزاری فارس از پرند، از ظهر امروز یک کارخانه بزرگ مبل سازی در شهرک صنعتی پرند طعمه حریق شد و از ساعات اولیه نیروهای سازمان آتش نشانی از چندین ایستگاه در شهرک های اطراف در حال حریق هستند. صحنه و در حال پخش آن هستند.

احمدرضا اسماعیلی معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان رباط کریم ساعتی پیش در گفت وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: حوالی ساعت ۱۶:۳۰ یک مجتمع هفت طبقه تولید مبلمان و صنعت چوب دچار حریق شد و آتش گرفت. خسارت وارد شده است. به او.

وی در خصوص علت طولانی شدن عملیات اطفای حریق گفت: به دلیل وجود مقدار زیادی مواد قابل اشتعال مانند فوم و رزین، عملیات اطفای حریق طولانی شد به طوری که حریق چندین بار خاموش شد اما طعمه گرفت. از نو.

اسماعیلی ادامه داد: خوشبختانه آتش مهار شده و از سرایت آن به سایر کارگاه ها جلوگیری شده است و الحمدلله کمبود ماشین آلات وجود ندارد به طوری که هم اکنون حدود ۳۰ ماشین آتش نشانی از تمام شهرک های شهرستان از جمله پرند حضور دارند. رباط کریم، نصیرشهر، نسیم شهر، وحیدیه و فرودگاه امام خمینی(ره) در حال اطفای کامل حریق و ایمن سازی محیط هستند.

وی ادامه داد: خوشبختانه وضعیت سلامت ساختمان بد نیست و در حال حاضر وضعیت تحت کنترل است و نیروهای آتش نشانی مشغول پاکسازی لکه ها هستند.

معاون برنامه ریزی شهری رباط کریم در خصوص علت حادثه و تلفات احتمالی گفت: علت حادثه باید پس از اطفای حریق توسط کارشناسان بررسی و اعلام شود خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است.

وی در پایان گفت: احتمالا پایان عملیات اطفاء با لکه گیری لازم حدود چند ساعت طول می کشد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید