آب گیلاس یک قاتل فشار خون بالا است – دکتر رویا خادمیان


توت فرنگی 1 - آب گیلاس فشار خون بالا را از بین می برد

آب گیلاس فشار خون بالا باعث مرگ می شود

فشار خون بالا یکی از مهمترین مشکلات سلامتی است که در بیماریهای قلبی و مغزی یافت می شود. هنگامی که جریان خون تنظیم نمی شود ، می تواند مشکلاتی را در بدن انسان ایجاد کند مانند بیماری های قلبی و بیماری ها. محققان انگلیسی اخیراً دریافتند که مصرف آب گیلاس تأثیر مشابهی بر داروهای فشار خون دارد و می تواند یک درمان م effectiveثر برای فشار خون بالا باشد.

یکی از اولین راه های محافظت در برابر فشار خون بالا رژیم غذایی است. به طور کلی ، رژیم غذایی مناسب برای فشار خون بالا می تواند به شما در حفظ فشار خون بالا بدون به خطر انداختن داروها کمک کند.

محققان انگلیسی اخیراً دریافتند که مصرف آب گیلاس تأثیر مشابهی بر داروهای فشار خون دارد و می تواند یک درمان م effectiveثر برای فشار خون بالا باشد.

محققان دانشگاه نورتومبرلند دریافتند افرادی که 60 میلی لیتر اسید سمی رقیق شده در آب می نوشند ، فشار خون آنها در عرض سه ساعت هفت درصد کاهش می یابد. این میزان برای کاهش خطر سکته مغزی تا 38 درصد یا حمله قلبی تا 23 درصد کافی است و می تواند باعث اتفاقات شگفت انگیزی شود.

بسیاری از مردم در سراسر جهان از فشار خون بالا رنج می برند ، که در صورت عدم درمان می تواند منجر به بیماری قلبی ، نارسایی قلبی ، بیماری قلبی ، سکته مغزی و زوال عقل شود.

بر اساس مطالعات انجام شده بر روی افراد و گروه ها با 60 میلی لیتر الکل رقیق شده با 100 میلی لیتر آب و اکثر افراد با الکل و آب میوه ، آنها به این نتیجه رسیدند که افرادی که از کنسانتره گیلاس استفاده می کردند یک درمان سریع برای فشار خون بالا است. میانگین افت فشار خون در مقایسه با افرادی که از مکمل های گیاهی استفاده می کردند 7 درصد بود.

به گفته محققان ، تأثیر آب گرگ بر فشار خون بالا در دوز فنولیک اسید – نوعی ماده شیمیایی تولید شده در این دوز. محققان همچنین در مورد وجود دو اسید فنولیک ، اسید وانیلیک و پروتوکاتکویک اسید در خون بیماران ، به تاثیر قابل توجهی در لخته شدن خون پی بردند.

آنها گفتند: “بسیاری از بیماریهای قلبی ناشی از شرایط استرس زا هستند که می توان از آنها جلوگیری ، درمان یا اصلاح کرد ، از جمله فشار خون بالا ، کلسترول ، چربی ، مصرف دخانیات ، عدم ورزش و دیابت.”

دیدگاهتان را بنویسید